Lattelecom un VIASAT viens otru apsūdz apmelošanā 2

Elektronisko sakaru un maksas televīzijas operators Lattelecom un satelīttelevīzijas operators Viasat sākuši asu vārdu apmaiņu un draud viens otru iesūdzēt tiesā vai nosūdzēt Patērētāju tiesību aizsardzības centram (PTAC) saistībā ar Viasat mārketinga pasākumiem, kurā it kā esot apšaubīta Lattelecom virszemes ciparu televīzijas ilgtspēja.

Lattelecom vaino Viasat pakalpojumu piedāvātājus Lattelecom virszemes televīzijas klientu biedēšanā (uzņēmumam par to stāstījuši vairāki satraukti klienti), apgalvojot, ka ciparu virszemes televīzijas apraide varētu drīzumā tikt pārtraukta sakarā ar prokuroru tā sauktās digitālās televīzijas lietā lūgumu arestēt sešus raidītājus, kurus nomā Rīgas un apkaimes apraidei.

 

"Tie ir klaji un nekaunīgi meli, par kuriem mēs nekavējoties informēsim PTAC," apgalvo Lattelecom Biznesa atbalsta nodaļas vadītājs Tomu Meisītis. Savukārt Viasat Latvija vadītājs Valts Ermansons paziņojumā medijiem raksta: "Mēs kategoriski noraidām Lattelecom izteiktos apgalvojumus. Diemžēl Lattelecom ar šādu soli ir sācis apzinātu Viasat apmelošanas kampaņu. Par to ir informēta Viasat māteskompānija Modern Times Group (MTG), kura patlaban izskata iespēju "sākt tiesvedības procesu pret Lattelecom par nepatiesas informācijas izplatīšanu un pret jebkuru, kurš līdzdarbosies apmelojošas informācijas izplatīšanā".

Komentāri 2

Abi kantori viens otra vērti... Un sūdzēšanās visās iespējamās instancēs jau nu nebūs tā, kas līdzēs saglābt to reputācijas pēdējas paliekas. Vismaz uz mani personīgi daudz labāku iespaidu atstātu nevis ziņa par vinnētu tiesas prāvu, bet gan vēsts, ka nauda, kas tagad aizies juristiem, būtu, teiksim, ziedota labdarībai vai uz tās rēķina samazināti tarifi...

pirms 10 gadiem, 2010.08.06 14:01

Latvijas ziņas