Latvieši visaugstāk vērtē dabiskumu un inteliģenci

Šodien Ēģiptē tiek organizēts jau divdesmitais konkursa „Mis&Misters Latvija” fināls. Tajā piedalās un savas spējas pierāda 11 jaunieši no visas Latvijas. Galvenajai īpašībai, kam jāpiemīt konkursa „Mis&Misters Latvija” uzvarētājiem ir dabiskums. Šādu īpašību kā būtisku Mis Latvija titula īpašniecei norādījuši 57% respondentu, bet Misters Latvija titula ieguvējam – 47%.

Tā liecina SIA „EURO DATA” pētījumu veikšanas sistēmas „eSample” aptaujas rezultāti. Pētījuma datos arī atklājas ka, interese par konkursa norisi gadu laikā nav mazinājusies. Kopumā par konkursu ir informēti 83% respondentu – 72% vīriešu un 87% sieviešu.

Konkursa atlases kārtas norisinās lielākajās Latvijas pilsētās, taču pēdējos gadus konkursa fināls tiek rīkots saulainajā Ēģiptē, ko atbildot uz jautājumu par konkursa norises vietu spēja norādīt 20% respondentu.

Lielākā daļa respondentu "Mis&Misters Latvija 2008" titula īpašniekus vēlas redzēt kā dabiskus, inteliģentus ar labām manierēm apveltītu jauniešus. 46% vīrieši kā būtisku īpašību Mis Latvija titula īpašniecē novērtē dabiskumu un koptu ķermeni, bet trešdaļai vīriešu svarīgs šķiet meitenes inteliģentums un labas manieres. Arī Misters Latvija titula ieguvējam pēc 53% sieviešu domām ir jābūt inteliģentam un dabiskam. Kā arī 45% sieviešu augsti vērtē puiša labās manieres un kopto ķermeni.

Latvijas ziņas