„Latvijas lielākā ķirbja” trešajā sezonā cer uz jaunu rekordu

Ikvienam Latvijas ķirbju audzētājam ir iespēja pieteikt sava dārza lepnumu – prāvāko un izteiksmīgāko ķirbi – Latvijas lielākā ķirbja titulam. Viens no Latvijas lielākajiem mazumtirdzniecības tīkliem „Maxima” nu jau trešo gadu rīko Latvijas ķirbju čempionātu, tādējādi popularizējot Latvijas augļu un dārzeņu augstvērtīgās īpašības.

Lai piedalītos konkursā, ķirbju īpašniekiem jānomēra sava ķirbja apkārtmērs un līdz 22.oktobrim (ieskaitot) šis apkārtmērs kopā ar ķirbja atrašanās vietu un sava tālruņa numuru jādara zināmi, zvanot pa bezmaksas tālruni 8000 2020 (darba dienās no plkst.8.00 līdz plkst.17.00) vai, rakstot uz elektroniskā pasta adresi [email protected] ar norādi, ka vēstule paredzēta dalībai konkursā, informē “Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš.

Rezultāti tiks apkopoti, un no iesūtītajiem pieteikumiem tiks atlasīti desmit, kas pretendēs uz Latvijas lielākā ķirbja troni. Par iekļūšanu finālā katram ķirbja īpašniekam tiks paziņots personīgi.

Par desmit lielāko ķirbju ierašanos uz apbalvošanas ceremoniju Rīgas Zooloģiskajā dārzā parūpēsies „Maxima”. Kopējais konkursa balvu fonds ir 1000 latu; lielāko balvu saņems uzvarētājs, taču bez balvām nepaliks arī pārējie deviņi finālisti.

Latvijas ziņas