Latvijas universitātes studentiem pasniegs stipendijas 2

Sestdien, 27. septembrī, Latvijas Universitātes Fonds simts studentiem pasniegs stipendijas par kopējo summu 130 000 latu.

Katru gadu fonds pasniedz stipendijas labākajiem un centīgākajiem studentiem savā zinātņu nozarē un jaunajiem talantiem, kas nes Latvijas Universitātes un Latvijas vārdu plašākā pasaulē. Stipendijas tiek piešķirtas arī studentiem, kam ir apgrūtināti materiālie vai sociālie apstākļi.

Latvijas Universitātes Fonda mārketinga un sabiedrisko attiecību direktors Uldis Siliņš informē, ka kopumā tika saņemts vairāk nekā 300 studentu pieteikumu, kurus izvērtēja neatkarīgas komisijas. „Lai varētu piešķirt stipendijas arvien lielākam skaitam stipendiju pieteikuma iesniedzējiem, būtu nepieciešams gandrīz pusmiljons latu. Gatavojoties LU 90 gadu jubilejai, ar mecenātu atbalstu ceram pietuvoties šim skaitlim, lai ikviens talantīgs students saņemtu stipendiju un varētu veltīt visu savu enerģiju un laiku primārajam uzdevumam – studijām,” apņēmīgi stāsta LUF izpilddirektore Laila Kundziņa.

2008./09. akadēmiskajā gadā LUF plāno pasniegt kopumā 200 stipendiju par kopējo summu 200 000 latu.

LUF stipendiju pasniegšanas pirmā ceremonija noritēs Latvijas Universitātes 89. gadadienai veltītās Senāta svinīgās sēdes ietvaros Lielajā aulā, Raiņa bulvārī 19, plkst. 13.00.

Komentāri 2

Latvijas ziņas