LNT sirsnīgo projektu "Dziedošās ģimenes" uz laiku atstāj Dimantu ģimene 9

Vakar vakarā, 26. septembrī, LNT tiešraidē no Sapņu fabrikas Rīgā bija jūtama īpaši jautra atmosfēra, jo deviņas dziedošās ģimenes priecēja visus, izpildot joku dziesmas. Vakar pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma projektu līdz atgriešanās koncertam atstāja Dimantu ģimene no Baldones, kura uzstājās ar dziesmu "Es bij" alus dzērājiņa".

Dimantu ģimene, atstājot projektu līdz atgriešanās koncertam, teica: "Liels paldies visiem par to, ka mēs tik ilgi šeit bijām. Mēs ieguvām ļoti daudz jaunus ģimenes draugus. Mēs ļoti priecājamies par visām ģimenēm, kas tika tālāk - lai viņiem veicās."

Dimantu ģimene no Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku atbalstītājiem veikalu tīkla "Maxima", saņēma balvu - dāvanu čeku 150 latu vērtībā.

Žūriju pārstāvēja un dalībnieku uzstāšanos vērtēja LNT labestības projektu "Labestības diena" un "Eņģeļi par Latviju" vadītāja un veidotāja, aktrise Katrīne Pasternaka, komponists, dziedātājs un grupas "Labvēlīgais tips" dalībnieks Normunds Jakušonoks un režisors Valdis Lūriņš.

Žūrija ar visaugstāko vērtējumu novērtēja Brūveru ģimeni no Mārupes, kuri izpildīja dziesmu - "Zēns paņēma līgaviņu". Savukārt pēc žūrijas vērtējuma viszemāk tika novērtētas Drozdoviču dvīnes no Rīgas, kuras dziedāja "Kung-fu fighting".

Bet jau šo svētdien, 3. oktobrī, plkst. 20:15 skanīgo sacensību par Latvijas dziedošākās ģimenes titulu turpinās astoņas dziedošās ģimenes: Graumaņu ģimene no Druvienas, māsas Drozdovičas no Rīgas, Ņikonovu ģimene no Talsu novada Laucienes, Zaļkalniņu ģimene no Lielvārdes, Krūmiņu ģimene no Alūksnes, Uškānu ģimene no Daugavpils, Dūdumu ģimene no Mārupes un Brūveru ģimene no Mārupes.

Mēs ticam, ka stipras ģimenes veido stipru Latviju! Turiet īkšķus un atbalstiet savus novadniekus LNT Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos jau šo svētdien, 3. oktobrī, plkst. 20:15!

Komentāri 9

....

Ļoti labs bija Lāčplēsis, lielisks iepriekšējais priekšnesums, arī šī dziesma lieliski norežisēta un izpildīta - gan muzikāli, gan aktieriski. Tā ideja par ielu muzikantu - super. (vienīgi to balsošanas reklāmu tiešām varēja nelikt. Bet - kā skatās.: joku vakars galu galā)... Malači, malači, malači! Liels prieks par jums.

pirms 10 gadiem, 2010.09.28 17:53

zaza

Nu ko Kruminiem jau otra dziesma pec kartas iet uz urraa. Ja ta turpinas tad tiks trijnieka. Piecinieks jau viniem nodrosinats. Ta tik turpinat. Runajot par so sovu ka tadu, tad joku dziesmu ka tadu nebij nevienam. Dudumam vispar nesaprotu par ko ielika atzimes tas bija kaut kads stulbums. Masas malaces,tikai nesaprotu, kapec vinas gaz zurija lauka.

pirms 10 gadiem, 2010.09.28 09:25

Bija burvīgs Krūmiņu priekšnesums - asprātīgs, ar knifiņiem un odziņām.

pirms 10 gadiem, 2010.09.28 01:37

111

man arī ļoti patika, malači! tiešām vienīgā joku dziesma!

pirms 10 gadiem, 2010.09.27 15:54

Paulīnīte

Jāatzīst, ka tiešām brīnos un priecājos cik Krūmiņiem labi sokas. Vēl pirms šova nosmīkņāju, ka gan jau tālu netiks un ar lielu blāc ātri izkritīs. Bet nu nemaz nebrīnīšos, ja paliks labāko trijniekā. Tiešām prieks. Katru viņu priekšnesumu gaidu ar interesi, ko nu parādīs. Un runājot par joku dziesmām – Krūmiņiem vienīgajiem bija joku dziesma ar humora piedevu. Vienīgais priekšnesums, kur sasmējos. Pārējie priekšnesumi nemaz nebija ar joku devu. Tas vien pierāda, ka latviešiem humors svešs. Krūmiņi nebaidās izskatīties muļķīgi un paši māk par sevi pasmieties. Super!

pirms 10 gadiem, 2010.09.27 15:52

Krūmiņi malači! Priekšnesumi ir interesanti un kvalitatīvi. Prieks par Jums, turaties!

pirms 10 gadiem, 2010.09.27 15:35

Es jūtos vīlusies par Dimantu izbalsošanu. To, ka šovu padarīšana nav godīga, jādomā arī šoreiz! Vienmēs godīgā, taisnīgā, zinošā Pasternaka "izvilka" Dvīnes. Ja pamatkritērijs ir Joku dziesma, kā var ielikt 9, vien piebilstot, ka joku tur nebija... Jā kāda ģimene šajā šovā ir atšķirīga, tad tie bija Dimanti! Lai viņiem izdodas atgriezties!Joprojām patīk Uškāni!

pirms 10 gadiem, 2010.09.27 15:25

peksis

Žēl,jo Dimantu ģimenes mamma ir alūksniete Anita Kozlovska.

pirms 10 gadiem, 2010.09.27 15:00

Teiksma

Krūmiņi šonedēļ bija fantastiski! Izdoma strādā... izpildījums arī bij super! Man patīk.. tā tik uz priekšu!!

pirms 10 gadiem, 2010.09.27 13:56

Latvijas ziņas