LR 1 uzsāk radio spēli jauniešiem "Jaunie 90"

Latvijas Radio 1 aicina vidusskolēnus piedalīties mūsdienīgā un atraktīvā radio situāciju spēlē „Jaunie 90” un saņemt balvā ceļojumu pa Eiropu.

Latvijas Radio preses sekretāre Ilze Vasermane norāda, ka izglītojoša situāciju spēle par Latvijas vēsturi, politiskajiem, kultūras, sporta un citiem notikumiem skanēs jau ierastajā jauniešu programmas „Radiobumba” laikā darba dienās no plkst. 20:07 līdz 21:00.

Lai piedalītos spēlē „Jaunie 90” jauniešiem līdz 5.oktobrim jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama Latvijas Radio mājas lapā internetā www.latvijasradio.lv un portālā www.draugiem.lv. Turpat atrodama arī plašāka informācija par spēles norisi un nosacījumiem.

Spēles laikā no 27.oktobra līdz 13.novembrim deviņdesmit jaunieši sacentīsies savā starpā atjautībā un improvizācijā, bet viņu sniegumu vērtēs žūrija, kurā būs pārstāvēti dažādu jomu eksperti. Pārsteiguma un veicināšanas balvas būs gan 2.un 3.vietas ieguvējam, gan arī visiem pārējiem spēles dalībniekiem.

Laikā, kad Latvija svin savu 90.to dzimšanas dienu, piedalīšanās spēlē jauniešiem ir lieliska iespēja parādīt citiem savas prasmes tikt galā ar visdažādākajām dzīves situācijām, iegūt jaunus draugus un nebijušu pieredzi, kā arī saņemt galveno balvu – ceļojumu.

Latvijas ziņas