LU studentiem no Gruzijas piedāvās sešas apmaksātas studiju vietas

Rīga, 18.aug., LETA. Latvijas Universitāte (LU) studentiem no Gruzijas piedāvās sešas apmaksātas studiju vietas LU Ekonomikas un vadības fakultātes maģistra studiju programmā "Eiropas studijas", aģentūru LETA informēja LU Preses centrā.

Šādu lēmumu LU pieņēmusi, atbalstot Gruzijas jauniešu izglītības ieguves iespējas, kā arī ņemot vērā sarežģīto situāciju Gruzijā.

Pretendentus uz apmaksātajām studiju vietām izvērtēs LU Ekonomikas un vadības fakultātes izveidota komisija. Plānots, ka Gruzijas jaunieši studijas varēs sākt ar 2008./2009.akadēmisko gadu. Prasības pretendentiem ir tādas pašas kā citiem ārvalstu studentiem.

Eiropas studiju maģistra studiju programmu ir iespējams apgūt angļu valodā. Šīs studiju programmas mērķis ir gatavot mūsdienīgi izglītotus speciālistus, kuri būtu spējīgi risināt problēmas Eiropas integrācijas kontekstā. Programma piedāvā iespēju paplašināt ikviena izpratni par Eiropas Savienību un iegūt iemaņas Eiropas Savienības problemātikā gan praktiski orientētai, gan akadēmiskai un zinātniskai darbībai.

Latvijas ziņas