Meklēs Latvijā enerģiskāko putras ēdāju ģimeni 4

Ar mērķi popularizēt veselīgu uzturu un atgādināt par graudaugu putras ēšanas senajām tradīcijām Latvijā, AS „Rīgas Dzirnavnieks” jau trešo gadu organizēs speciālās sacensības Starptautiskajā putras dienā, kurā šogad tiks noteikta zinošākā un enerģiskākā putras ēdāju ģimene.

Putras diena pasaulē tiek svinēta jau daudzus gadus, bet Latvijā tā ir jauna tradīcija. Atšķirībā no citiem gadiem, šogad Putras diena būs veltīta ģimenei un jo īpaši bērniem.

Saskaņā ar AS „Rīgas Dzirnavnieks" un „Māmiņu klubs" šogad veikto aptauju, tikai 56% māmiņu ikdienas ēdienkartē bērniem un ģimenei kopumā iekļauj graudaugus, kas ir nozīmīgākā produktu grupa uztura piramīdā. No aptaujātajiem respondentiem 33% atzina, ka graudaugus ikdienas ēdienkartē iekļauj ik pāris dienas, savukārt 10% - tikai aptuveni reizi nedēļā.

Konkurss tiek organizētas Starptautiskās putru dienas ietvaros, ko pasaulē ik gadus atzīmē 10. oktobrī. Lai kvalificētos putras ēdāju sacensību finālam, pretendentiem līdz šī gada 4. oktobrim ir jāaizpilda pieteikuma anketa mājas lapā www.axaclub.lv, pievienojot savu stāstu, kāpēc mana ģimene ir visenerģiskākie putras ēdāji.

Atlases kārtās tiks noskaidrotas tās 15 ģimeņu komandas, kuras tiks aicinātas piedalīties Lielajā Putras dienas finālā, kas notiks 10. oktobrī plkst. 18.00 tirdzniecības centrā „Spice”, un sacensties par titulu “Labākā putras ēdāju ģimene 2012”, kā arī par īpašām pārsteiguma balvām visai ģimenei. Finālistu ģimeņu komandām speciāli izveidotai žūrijai, būs sevi būs jāpierāda, kāpēc tieši viņi ir labākie putras ēdāj

Komentāri 4

!!

Diez tā putra būs trūcīgo pakās, ko var saņemt caur Latvijas Sarkano krustu?

pirms 8 gadiem, 2012.09.24 10:06

ak

Vai eedot putru to varees izdariit? Varbuut sanaaks!

pirms 8 gadiem, 2012.09.23 20:49

ew

gaidu kad buus konkurs energiskaakajai pirdeeju gimenei.

pirms 8 gadiem, 2012.09.23 19:22

Latvijas ziņas