Mežinieku diena Madonā

Piektdien, 26.septembrī pulksten 11.00 Madonas rajonā pie Rāceņu ezera (3 km no Smeceres kroga, Madonas virzienā), notiks Mežinieku dienas. Tajās piedalīties aicināti visi, kas strādā mežistrādes jomā un arī visi interesenti, kurus interesē jaunākā mežistrādes tehnika un tās iespējamais pielietojums. Šī ir pirmā reize, kad Mežinieku dienas ietvaros varēs iepazīties gan ar koksnes pārvadāšanas, gan mežistrādes tehniku.

Organizatori informē, ka  ka pasākumā piedalīsies aptuveni 300 Latvijas mežistrādes uzņēmumi un individuālie komersanti. Pasākumu laikā notiks sacensības starp mežistrādes uzņēmumu operatoriem. Vienlaikus sacensības būs arī paraugdemonstrējums jaunākajai mežistrādes un pārvadāšanas tehnikai. Klātesošie tiks iepazīstināti ar tehnikas jaunumiem -jauno Scania R 480 kokvedēju un piekabi ar pneimatisko atsperojumu, kā arī ar forvardera Ponsse Buffalo desmit riteņu mašīnu, New Holand ekskavatoru aprīkotu ar Ponsse manipulatoru un harvestera galvu H7 u.c. tehnikas vienībām.

Tiem, kurus interesē vieglā tehnika, būs iespējams testēt kavadraciklus Yamaha. Pasākumu organizē Scania Latvija un Kesko Machinery.

Latvijas ziņas