No bankas filiāles lielveikalā nolaupa seifu

Rīga, 1.sept., LETA. Turpinoties tirdzniecības centru aplaupīšanu sērijai, šonakt kādā Rīgas lielveikalā, Slokas ielā, no bankas norēķinu grupas nozagts seifs ar prāvu naudas summu.

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja Preses nodaļas vecākais inspektors Aigars Bērziņš aģentūrai LETA pastāstīja, ka laupītāji ēkā iekļuvuši, izsitot lielveikala stiklu. Seifu viņi iznesa no ēkas, iekrāva automašīnā un aizbrauca. Seifā bija aptuveni 8000 latu dažādās valūtās.

Uzbrucēju personība pagaidām nav noskaidrota, sākts kriminālprocess.

Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, apzagta "Norvik bankas" filiāle, tomēr bankas sabiedrisko attiecību speciāliste Valda Ķipāne atturējās plašāk komentēt notikušo.

Kā ziņots, līdzīgā stilā iepriekšējos mēnešos aplaupīti vairāki juvelierizstrādājumu veikali, kas atrodas lielākos tirdzniecības centros. Bijuši mēģinājumi nolaupīt pat bankomātus.

Arī "Norvik bankas" filiālei iznomāto telpu īpašnieces tirdzniecības kompānijas SIA "Mego" pārstāvji nevēlējās sniegt plašāku komentāru par noziegumu, piebilstot, ka "Mego" ir tikai iznomātāji un viņiem nekādi zaudējumi neesot nodarīti.

Latvijas ziņas