Novados pirmdienās presi nopirkt nevarēs 8

No nākamās pirmdienas uzņēmums Preses serviss piegādās laikrakstus kioskiem tikai Rīgā. Tas nozīmē, ka pirmdienās ārpus Rīgas un Jūrmalas nacionālo presi kioskā nopirkt nevarēs.

SIA Preses serviss mārketinga direktore Inga Samoviča apstiprināja, ka ar izdevējiem panākta vienošanās par nacionālo laikrakstu tirdzniecību pirmdienās tikai Rīgas reģionā. SIA Dienas mediji valdes loceklis Gastons Neimanis norādīja, ka Preses izdevēju asociācija vairākkārt tikusies ar Preses serviss pārstāvjiem un bijusi cerība vienoties par pirmdienām. « Šis ir kompromisa lēmums, par ko ir ļoti žēl, bet tos, kuri vēlas aktualitātēm sekot katru dienu, es aicinu mūsu izdevumus abonēt. Mēs saprotam, ka esam vienā laivā ar preses piegādātājiem, un visiem izmaksas ir jāsamazina.,» izteicās G.Neimanis un piebilst, ka izmaiņas skars arī divus reģionālos izdevumus – Alūksnes Ziņas un Kursas Laiku. Šo laikrakstu pirmdienas numuri kioskos būs otrdienās.

Dienas mediji nevienu izdevumu pirmdienās izdot nepārtrauks. Ārpus Rīgas Dienas pirmdienas numuru varēs nopirkt tikai Iki un Cento veikalos, bet Dienas Biznesu pirmdienās nopirkt ārpus Rīgas nebūs iespējams.

Preses kioski reģionos turpinās strādāt pirmdienās. SIA Plus punkts nevienu kiosku pirmdienās neslēgs, vienīgi varētu domāt par īsāku darba laiku, atzina SIA Plus punkts preses nodaļas vadītājs Aleksejs Potrebko. «Vienoties ar Preses servisu ir neiespējami un alternatīvu nav – viņi ir monopolisti,» atzina A.Potrebko.

SIA Preses serviss preses vairumtirdzniecības un piegādes jomā ir lielākā kompānija Latvijā, tā ietilpst Narvesen Baltija koncernā. Neoficiāli Diena.lv uzzināja, ka Narvesen un Preses apvienības kioski reģionos arī pirmdienās strādās kā līdz šim. Atsevišķās vietās reģionos iespējama alternatīva preses piegāde, piemēram, SIA Kurzemes vārds portālā liepajniekiem.lv solījis pirmdienās piegādāt visus preses izdevumus 13 tirdzniecības vietās, kurām preses izdevumus piegādā abonēšanas centrs Kurzemes Vārds, bet citās 96 tirdzniecības vietās Liepājā presi pirmdienās nopirkt nevarēs.

Komentāri 8

Kāda prese pirmdienās... Pirmdiena jau tāpat ir grūta diena!

pirms 10 gadiem, 2010.03.06 09:09

WEst

Varbūt AZ vares nopirkt no 8.30 redakcijā tur pat centrā?

pirms 10 gadiem, 2010.03.05 09:26

Dziņa

Pirmdienās jaunākās ziņas uzzināt ejam uz domi, sākiet beidzot intresēties kā uzlabot novada dzīvi, kam jums tenkas latvijas mērogā tautieši, domes tēvi izdalī veicmos darbus nedēļas garumā kuri būs jāpaviec pie tam obligāti un tā katru pirmdienu viss būs okei, nav ko bez darba mājās presi lasī....

pirms 10 gadiem, 2010.03.04 19:43

Super! Ietaupīsies nauda, vienu dienu mazāk nedēļā būs jāpērk avīzes!

pirms 10 gadiem, 2010.03.04 19:43

:)

he he, domaa, ka shitaa piesaistiis preses aboneetaajus :)))) labaak izlasu minimumu internetee un punkts.

pirms 10 gadiem, 2010.03.04 17:58

zaza

Laikam Latvija sakas un beidzas Riga. Nez cik tas ir likumigi. Un kapec tiesi pirmdienas? vareja jau ari tresdienas. mes Aluksne jau ta esam apdaliti, ja presi varam nopirkt kioskos labakaja gadijuma 9.00 no rita. Tatad pirmdienas neka nebus. Aluksnes zinas tad ari nevares nopirkt?

pirms 10 gadiem, 2010.03.04 17:51

Latvijas ziņas