Paķersi mani līdzi? 6

Kad cilvēkam vajag nokļūt konkrētā vietā, tiek izmantotas automašīnas vai sabiedriskais transports. Ja auto nav pieejams, bet sabiedriskais transports liekas neērts un dārgs, kā alternatīva daudziem ir kopbraušana ar tiem, kuru mašīnā ir brīvas vietas.

Līdz šim braucēji un šoferi, lai sazinātos, izmantoja noteiktu maršrutu domubiedru grupas. Taču nupat tapis jauns projekts "Paķer", kurš piedāvā atrast konkrētā virzienā braucošus auto krietni labākā veidā, informē Daira Šteinberga

"Paķer" jeb www.paker.lv ir serviss, kas radīts tautai. Tas piedāvā ērti un ātri sev vajadzīgajā maršrutā sameklēt šoferus, kuriem ir brīvas vietas mašīnā. Savukārt autovadītāji, kuri ir gatavi kādu paķert līdzi, šo lapu var izmantot brauciena maršruta norādīšanai, kā arī degvielas izmaksu noteikšanai.

Servisu izmantot ir ļoti viegli. Šoferis ievada brauciena informāciju (sākuma punkts, galamērķis, laiks, dalības maksa, utt,). Savukārt līdzbraucējs to atrod un sazinās ar potenciālo vedēju.

Produkta ideja radās dizaina studijā "Asketic Riga" radošās laboratorijas ietvaros.

Komentāri 6

viktors

tikapat labi www.braucamkopa.com arī darbojas tieši tā patām.

pirms 8 gadiem, 2012.10.01 09:27

+

Piekrītu vedējam&braucējam. Draugos ir caurspīdīgāki tie vedēji! :D

pirms 8 gadiem, 2012.09.26 11:19

"Paķer" ir serviss, kas radīts tautai! Vai nav riskants?

pirms 8 gadiem, 2012.09.26 11:04

vedējs&braucējs

Viss jau forši, tikai draugos ši braukšana ir atklātāka (drošāka)-rezam, kas piedāvā braucienu, lielākoties redzam, kas piesakās braukt. Ieteikums portālā ieviest reģistrāciju.

pirms 8 gadiem, 2012.09.26 10:32

Latvijas ziņas