Policija nekomentē, vai Grantiņš nogalinājis vēl kādu sievieti

Policija pagaidām nekomentē ceturtdien Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījuma Degpunktā minēto informāciju, ka Ceraukstes pagasta iedzīvotājs Ivars Grantiņš, kurš noslepkavojis savu 11 gadus veco meitu, civilsievu un vēl kādu jaunieti, iespējams, nogalinājis vēl vienu sievieti.

"Šobrīd varam tikai apstiprināt to, ka strādājam pie tā, lai noskaidrotu citus viņa iespējamos noziegumus," saka Valsts policijas preses centra vadītāja Sintija Virse, piebilstot, ka izmeklēšanas interesēs neko vairāk nevar atklāt.

Kā izdevies noskaidrot raidījuma Degpunktā žurnālistiem, policijas darbinieki iztaujājuši I.Grantiņa tuviniekus par vēl kādu meiteni, ar kuru aizdomās turamais, iespējams, iepazinies ar sludinājuma palīdzību.

VP Bauskas reģionālās pārvaldes preses sekretāre Linda Zubāne Dienai pastāstīja, ka Bauskas rajonā, kur tika pastrādātas iepriekšējās slepkavības, neviena sieviete nav pazudusi. "Katrā gadījumā mums nav ziņots, ka būtu pazudusi," viņa piebilst.  

Kā ziņots, I.Grantiņš, būdams apcietinājumā, izmeklētājam atzinies meitas Dainas, savas civilsievas Ingas Lomakinas un 18 gadus vecās Janas Ribinskas slepkavībā. Civilsievas un jaunietes mirstīgās atliekas atrastas sadalītas gabalos un apraktas Bauskas rajona teritorijā. Līķi atrasti dažādās vietās netālu no Lietuvas robežas.

Latvijas ziņas