Premjers Dombrovskis iedzīvotājus uzrunās gadu mijā, bet prezidents - 1.janvāra pēcpusdienā 3

Premjers Valdis Dombrovskis ("Vienotība") iedzīvotājus uzrunās sestdien pirms gadu mijas, bet Valsts prezidents - 1.janvāra pēcpusdienā.

Latvijas Televīzijā (LTV) aģentūru BNS informēja, ka Dombrovska uzruna gadu mijā gaidāma sestdien, 31. decembrī, plkst. 23.45, bet Valsts prezidenta Andra Bērziņa uzruna Jaunajā gadā - svētdien, 1. janvārī, plkst. 14.45.

Uzrunas būs skatāmas abos kanālos – LTV1 un LTV7.

Televīzija norāda, ka Ministru prezidenta un Valsts prezidenta uzrunas būs skatāmas arī internetā www.ltv1.lv.

Jau ziņots, ka Valsts prezidents nolēmis lauzt tradīciju un neteikt apsveikumu iedzīvotājiem gadu mijā. Viņš pamatoja, ka tas ir ģimenes pasākums, kad cilvēki ir aizņemti ar gatavošanos, un nopietnām, vērtējošām runām, šķiet, nebūtu vietas.

Komentāri 3

premjers bija sakarīgs - vismaz tajā, ka aicināja uz referendumu, nevis kā Murminātājs, ka jāsamierina visi, tas ir - latviešiem jābūt maziem un melniem lai tik krievi neapvainojas par kaut ko.... Nez cik ilgi viņam sava SC iecelšana amatā būs jāatkalpo??

pirms 9 gadiem, 2012.01.01 12:03

dīvaini

Premjers vienk. nožēlojams...
Kāpēc prezidentu neraidīja LTV1 - nodokļu tv?

pirms 9 gadiem, 2012.01.01 10:49

pilsonis

Latvijā ir premjers un prezidents? Kaut ko esmu palaidis garām? Vai arī mēs dzīvojam uz citas planētas.
Un laiku ar izvēlējies 14:45!!!! Tas laikam spešl, lai pēc iespējas mazāk pilsoņu redzētu bezsakara muldēšanu!!! To arī laikam gribēja panākt!!! Kāpēc vispār kaut ko teikt? Vai vispār to vajag?
Man personīgi tas viss pie pēcpuses!!!

pirms 9 gadiem, 2011.12.31 19:09

Latvijas ziņas