Rīt tiks piedzīvota šogad jau otrā "melnā piektdiena"

Rīt tiks piedzīvota šogad jau otrā "melnā piektdiena", jo pirmā šogad tika aizvadīta janvārī, bet vēl viena gaidāma jūlijā

Kā aģentūrai LETA skaidroja Latvijas Numerologu biedrības vadītājs Kristaps Baņķis, skaitļa 13 vibrācijas allaž paliek nemainīgas.

Viens jeb Saule simbolizē jebkuras personas vai notikuma patību, centriskumu, esību, bet trīs jeb Jupiters simbolizē skološanos, sabiedriskumu un pasaules uztveri. Līdz ar to abu šo skaitļu mijiedarbība rada četri jeb Mēness mezglu Rahu - stabilitātes, cēloņu-seku ievērošanas galarezultātu.

"Varētu teikt, ka 13.datumā ieteicams pieturēties pie atziņas - domā, ko domā, jo ikvienai rīcībai, kas paveikta jebkurā 13.datumā, būs lielāka karmiskās "lupas" uzraudzība nekā citiem datumiem," pauda numerologs un astrologs.

Viņš norādīja, ka ne viens skaitlis nav ne labs, ne slikts, tā izpausmes ir atkarīgas no tā, vai cilvēks pieslejas pozitīvam skatījumam vai izmanto konkrētā skaitļa negatīvi lādēto ēnu.

Baņķis, kurš pēdējos sešus gadus cītīgi sekojis līdzi "melnajām piektdienām", novērojis, ka tās visbiežāk bijušas harmoniskas, bez vērā ņemamiem satricinājumiem.

"Šoreiz zvaigznes 13.aprīlī rāda spriedzi, kas varētu būt labs atspaids teiksmām par 13.datuma īpašo dabu. Kā ierasts, četrreiz mēnesī būs novērojama Saules un Mēness disharmonisku savienība, ko pazīstam kā fāžu maiņu. Parasti to ieteicams aizvadīt ar mērenību, atslodzēm, jo dabas procesi vairāk nekā citkārt iespaido emocijas un vielmaiņas procesus. Sadzīviskās situācijās tas iezīmē konfliktus un neapmierinātību. To pastiprina arī citu planētu uz sarežģījumiem vērstie aspekti," stāstīja Baņķis.

Visbiežāk rīt var nākties sadzirdēt noliedzošu atbildi, jo pretstatus Saulei karstasinīgajā Auna zīmē Mēness Mežāža zīmē ir noskaņots skeptiski, uz prātu orientēts un depresīvi selektīvs.

Dienai noslēdzoties, spriedze un praktiskās nedienas mitēsies, tādēļ nozīmīgus pasākumus labāk atlikt uz nākamo dienu.

Jau ziņots, ka šogad kopumā tiks aizvadītas trīs "melnās piektdienas" - 13.janvārī, 13.aprīlī un 13.jūlijā. Savukārt nākamgad "melnā piektdiena" gaidāma septembrī un decembrī.

Latvijas ziņas