Sniegs un apledojums daudzviet apgrūtina braukšanu 2

Ceturtdienas rītā slikti braukšanas apstākļi ir visā Vidzemē, kā arī lielākajā Latgales daļā un Ziemeļkurzemē, liecina uzņēmuma "Latvijas Valsts ceļi" operatīvie dati.

Ceļi daudzviet apledo, Vidzemē brauktuves klāj sniegs vai sniega putra. Valsts dienvidos, kur gaisa temperatūra vēl ir virs nulles, braukšanas apstākļi lielākoties ir apmierinoši, bet tuvāko stundu laikā, temperatūrai turpinot pazemināties, arī tur gaidāma apledojuma veidošanās.

Arī rīdziniekiem jāņem vērā, ka ielas un ietves apledo.

Ceļi tiek kaisīti, Vidzemē no brauktuvēm tiek tīrīts sniegs.

Dienā turpināsies lēna gaisa temperatūras pazemināšanās un palaikam snigs, tādēļ ceļi daudzviet būs slideni visas dienas garumā, prognozē sinoptiķi.

Komentāri 2

Ārā ir normāla ziema! Somijā šādā laikā pat neiedomājas neko kaisīt. Ir jāmāk braukt, nevajag lēkt un laikā jānomaina riepas. Nu nevajag mums slapju, melnu pilsētu!!!

pirms 10 gadiem, 2010.11.26 15:01

Eva

Pat šorīt braucot pa pilsētu, nemanīju, ka kautvienā vietā būtu kaisīts vai tīrīts... krustojumi ļoti slideni, noslidināti, nobremzēt ļoti grūti.... kādi bija ceļi vakar, tādi ir arī šodien :)
Vienīgais redzēju, ka sētnieki no ietvēm tīrīja sniegu :) Nevajag mums stāstīt, ka mēs daram, strādājam, ja patiesībā tāpat nekas netiek darīts. tad labāk paklusēt un neteikt neko, jo tā batonu spraušana ausīs no visām iestādēm, pēdējā laikā jau TĀ sāk piegriezties, ka šķērmi metas ap dūšu....

pirms 10 gadiem, 2010.11.26 09:08

Latvijas ziņas