Snigšana turpināsies līdz piektdienai

Ceturtdien visas dienas garumā Latvijā snigs, daudzviet stipri, un snigšana turpināsies līdz pat piektdienai, kad gaidāms ļoti spēcīgs putenis, piekrastē vētra.

Debesis ceturtdien saglabāsies apmākušās. Visstiprāk snigs priekšpusdienā Latgalē, bet dienas otrajā pusē tur gaidāms neliels sniegs, Latgales dienvidos iespējams arī slapjš sniegs, lietus un atkala. Pamatīga snigšana visas dienas garumā gaidāma Rīgas jūras līča rietumu piekrastē un teritorijās uz dienvidiem no līča, kā arī Vidzemē.

Pūtīs mēreni stiprs ziemeļaustrumu vējš, kas pāries ziemeļrietumu vējā. Gaidāmas brāzmas līdz 9-14 metriem sekundē, vakarā Kurzemes piekrastē - līdz 17-20 metriem sekundē. Līdz ar to arī puteņos.

Snigšanas un puteņa laikā redzamība vietām pasliktināsies līdz 300-800 metriem.

Maksimālā gaisa temperatūra būs 0..-5 grādi.

Rīgā apmācies laiks, ilgstoši snigs un putinās, snigšana būs mērena līdz stipra. Pūtīs ziemeļaustrumu vējš, kas pāries ziemeļu, vakarā ziemeļrietumu vējā, brāzmās tas pūtīs līdz 12 metriem sekundē. Gaisa temperatūra -4 grādi, vakarā tā paaugstināsies līdz -2 grādiem.

Spēcīga ciklona centrs no Lietuvas pāri Latgalei dodas uz Krieviju. Ciklons nes spēcīgu snigšanu un puteni. Ciklons turpina pastiprināties, un naktī uz piektdienu piekrastes rajonos vējš pāraugs vētrā, stiprs vējš piektdien gaidāms visā valstī.

Latvijas ziņas