Šonedēļ - Labo darbu nedēļa 3

Šonedēļ Latvijā jau ceturto gadu notiek Labo darbu nedēļa, kuras laikā ikviens ir aicināts sniegt palīdzību saviem līdzcilvēkiem, šogad īpaši - pensionāriem un vientuļajiem cilvēkiem.

Ar šo akciju organizatori arī cer vairot palīdzēšanas kultūru valstī, rosināt cilvēkus uz savstarpējo atbalstu, tādējādi vairojot pozitīvos mirkļus gan darba devējiem, gan saņēmējiem.

Akcijas organizatori vēlas vērst uzmanību, ka palīdzības sniegšanai nav nepieciešami lieli finansiāli ieguldījumi, tikai vēlme palīdzēt. Tā var būt gan pagalma uzkopšana, gan rudens talkas sarīkošana tuvējā apkārtnē, gan arī palīdzība pensionāriem un kaimiņiem, piemēram, sakrāmējot šķūnītī malku vai atnesot pirkumus no veikala. Tā arī var būt patversmes suņa izvešana pastaigā vai vienkārši laba vārda pateikšana kaimiņam, smaids pretimnācējam.

Ņemot vērā, ka šis gads Eiropā ir pasludināts par Eiropas gadu aktīvai novecošanai, akcijas organizatori aicina īpaši atbalstīt pensionārus un vientuļus vecos cilvēkus, kuriem liela vērtība ir kopā būšana vai palīdzība mājas darbos.

Komentāri 3

ir ir arī domei izdarīts labs darbs-dots pozitīvs slēdziens būvatļaujas izsniegšanai,nerēķinoties ar iedzīvotāju izteikto NĒĒĒ...

pirms 8 gadiem, 2012.10.24 19:14

es pats varu

katrs pats indivīds varētu sarosīties vismaz uz kādu labu darbiņu....

pirms 8 gadiem, 2012.10.23 18:18

Latvijas ziņas