Tiek meklēts Latvijas labākais mājturības skolotājs

Viens no Latvijā lielākajiem sabiedriskās ēdināšanas tīkliem „Čili Pica” šī gada 1. oktobrī sāk konkursu skolotājiem „Čillākais skolotājs”. Konkursa mērķis ir netradicionālā veidā izteikt pateicību mājturības skolotājiem par ieguldījumu jauniešu intereses veicināšanā par pavārmākslu.

“Leo Burnett Riga” sabiedrisko attiecību projektu vadītājs Jānis Stīpnieks norāda, ka  mājturības skolotājs ir viena no pirmajām personām, kas rosina jauniešu interesi par pavārmākslu un iepazīstina ar kulinārijas pasaules noslēpumiem. Tomēr nereti šo skolotāju ieguldījums netiek pienācīgi novērtēts un pelnītā pateicība izpaliek. Mājturības skolotāju mudināts un iedvesmots izaudzis ne viens vien jaunais kulinārijas speciālists, kas šobrīd palīdz kaldināt arī „Čili Pica” panākumus. Tādēļ šogad kā dāvana Skolotāju dienas svētkos sākas konkurss mājturības skolotājiem „Čillākais skolotājs”.

Konkurss ir trīs kārtas: pieteikšanās kārta, pusfināls un fināls. Pieteikšanās kārtas aktīvākie dalībnieki ir Latvijas skolu audzēkņi, kas konkursam piesaka savus mājturības skolotājus. Skolotājiem, kuri būs izturējuši atlases kārtu, nākamajās kārtās būs jārisina dažādi uzdevumi, liekot lietā iztēli, erudīciju un atjautību. Veiksmīgāko risinājumu autors tiks atzīts par konkursa uzvarētāju. Konkurss noslēgsies 5. decembrī ar īpašu apbalvošanas ceremoniju, kurā tiks paziņots Latvijas labākais mājturības skolotājs.

Latvijas ziņas