Tiek sākta skarba pirmsjāņu kampaņa 2

Situācija uz autoceļiem vērtējama kā ļoti satraucoša, tādēļ Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) un Valsts policija sāks pirmsjāņu kampaņu "No vadītāja līdz izvadītājam ir viena glāze".

Kā norāda CSDD, šogad piecos mēnešos ir divkāršojies dzērājšoferu izraisīto avāriju skaits. Pērn no janvāra līdz maija beigām Latvijā reģistrēti 203 ceļu satiksmes negadījumi, kuros bija iesaistīts vismaz viens transportlīdzekļa vadītājs alkohola reibumā, šī gada piecos mēnešos notikušas jau 456 šādas avārijas.

Šogad dzērājšoferu izraisītajās avārijās bojā gājuši desmit cilvēki, pērn – septiņi.

Jaunās kampaņas "No vadītāja līdz izvadītājam ir viena glāze" atklāšana notiks ceturtdien, Rīgā.

Preses konferences laikā tiks sniegta jaunākā statistika par reālo situāciju uz ceļiem, prezentēti šī gada kampaņas interaktīvie materiāli un vides instalācija – auto vraks ar audio gidu, kas ļaus ikvienam iejusties avārijas izraisītāja lomā, kā arī tiks sniegta informācija par kampaņas ietvaros plānotajiem pasākumiem.

Komentāri 2

Jau otro dienu raksts ar kļūdu virsrakstā. Un ne vienīgais portālā. Ja redaktors vairs neseko līdzi tam ko raksta, tad vajag varbūt atvaļinājumu paņemt...

pirms 8 gadiem, 2012.06.13 10:11

Beard

No regjistreetajiem 12698 buukskjiem (www.csdd.lv/tools/download.php?file=files/text/1338981038419_CSNg_2012.pdf) tikai 456 gadiijumos regjistreets alko/narko iespaids;-] Logjiskaak buutu kontroleet skaidraa brauceejinjus..

pirms 8 gadiem, 2012.06.12 16:54

Latvijas ziņas