Vidzemes kā velotūrisma galamērķa popularizēšana

Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Ar velo pa Vidzemi un Dienvidigauniju” ietvaros Vidzeme tūrisma asociācija  veic vairākas mārketinga aktivitātes, lai popularizētu Vidzemi kā velotūrisma galamērķi.

Projekta ietvaros ir sagatavota un izdota velotūrisma karte septiņās valodās (latviešu, igauņu, lietuviešu, angļu, vācu, somu, krievu) ar kopējo tirāžu 92 000 eksemplāri. Velokartē iekļauta ceļu karte ar iezīmētu maršrutu „Tour de LatEst” 1296 kilometru garumā, kartē iekļauti arī nozīmīgākie apskates objekti, kas atrodas maršruta tiešā tuvumā. Tas ir pirmais izdevums, kas tapis, lai reklamētu izveidoto velomaršrutu un aicinātu velotūristus apmeklēt Vidzemes un Dienvidigaunijas reģionus. Velokarte tapusi karšu izdevniecībā „Jāņa sēta”.

Vidzemes tūrisma asociācijas valdes priekšsēdētājs Raitis Sijāts informē, ka  velokartes tiks izplatīta Vidzemes un Dienvidigaunijas Tūrisma informācijas centros, kā arī starptautiskās tūrisma izstādēs.

Tradicionāli gada sākumā Eiropā norisinās virkne tūrisma izstādes, kurās valstis prezentē savus tūrisma piedāvājumus. Arī Vidzemes tūrisma asociācija un projekta partneri – Vidzemes pašvaldības, janvārī un februārī piedalīsies tūrisma izstādēs . Nedēļas garumā no 12. - 17.janvārī Vidzemes tūrisma asociācija prezentēs jauno velomaršutu gadskārtējā tūrisma izstādē „Vakantiebeurs” Nīderlandē.

Latvijas ziņas