Zatlers gaida 10 000 parakstu

Ja vismaz 10 000 iedzīvotāju būs parakstījušies par "ofšoru likuma" pieņemšanu, Valsts prezidents Valdis Zatlers solījis tos 16. jūnijā iesniegt Saeimā.

Interneta sociālajā tīklā "Twitter" šonedēļ parādījās šāds ieraksts: "Valsts prezidents: Ja "Mana balss" būs 10 000 parakstu par patiesā labuma guvēju atklāšanu, tad 16.06. šo iniciatīvu iesniegšu Saeimā." J  

Jāpiebilst, ka nekādi oficiāli paziņojumi no Rīgas pils nesekoja un arī pats Valsts prezidents to plašāk nav komentējis, vien apstiprinājis, ka interneta tīklā teiktais ir taisnība un paraksti tiešām tiek gaidīti.


"Manabalss.lv" ir nesen izveidota interneta vietne, kuras mērķis ir ļaut cilvēkiem pieteikt
un atbalstīt likumdošanas iniciatīvas, parakstoties par tām elektroniski, izmantojot internetbanku autorizāciju. Nesen tur ievietots aicinājums parakstīties par iniciatīvu atklāt ofšoru patiesā labuma guvējus. Līdz vakardienas pēcpusdienai šo iniciatīvu bija atbalstījuši vairāk nekā 6500 cilvēki.

 

Vakardienas preses brīfingā prezidents gan neatklāja, kāpēc ar iniciatīvu par ofšoru izvešanu tīros ūdeņos klajā nācis tieši šobrīd, nevis agrāk. "Ideja tiek realizēta tad, kad tā rodas," atsacījis V. Zatlers. Viņš noraidīja apgalvojumu, ka tas būtu "veids, kā veidot politisko karjeru", uzsverot - "tas ir veids, kā
es rūpējos par Latvijas valsti".

Latvijas ziņas