Aicina apmeklēt valsts pārvaldes

Latvijas Republikas 90 gadu jubilejas ietvaros Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām piektdien 19.septembrī visā Latvijā organizē Valsts pārvaldes atvērto durvju dienu.

Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes būs atvērtas ikvienam interesentam un piedāvās ekskursijas, izstāžu ekspozīcijas, konkursus, seminārus, prezentācijas un klātienes tikšanās ar amatpersonām un valsts pārvaldē strādājošajiem.

Durvis 19.septembrī vērs Valsts Prezidenta kanceleja, Saeima, Ministru kabinets un Valsts kanceleja, Aizsardzības, Ārlietu, Bērnu un ģimenes lietu, Ekonomikas, Finanšu, Kultūras, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu, Veselības, Vides, Zemkopības ministrijas, Īpašu uzdevumu ministra sekretariāts elektroniskās pārvaldes lietās, Īpašu uzdevumu ministra sekretariāts sabiedrības integrācijas lietās un Eiropas Savienības informācjas aģentūra. Ekonomikas, Iekšlietu, Izglītības un zinātnes, Labklājības, Satiksmes un Tieslietu ministrija piedāvās apmeklēt arī savas padotības iestādes Rīgā un reģionos.

Informācija par centrālo valsts pārvaldes institūciju piedāvāto programmu un kontaktpersonām interesentu grupu pieteikšanai pievienota pielikumā. Pilns Atvērto durvju dienu institūciju saraksts pieejams pielikumos (skat. zemāk). Pieteikšanās pie kontaktpersonām – līdz šā gada 10.septembrim!

Lietotāju raksti