Aicina Latvijas biškopjus pieteikties konkursam „Latvijas Atzītākais medus 2012”

25. augustā Jelgavas „Piena, Maizes un Medus svētku" ietvaros notiks Latvijas Biškopības biedrības (LBB) rīkotais konkurss „Latvijas Atzītākais medus 2012". Lai piedalītos konkursā, biškopjiem medus paraugi jāiesniedz līdz šī gada 10. augustam. Konkursa uzvarētājus apbalvos starptautiskajā izstādē „Riga Food 2012" .

„Konkurss „Latvijas Atzītākais medus 2012" notiek jau pāris gadus, tomēr šogad pirmo reizi ar tik lielu vērienu. Līdz šim LBB jau 10 gadus ir organizējusi konkursu „Garšīgākais Latvijas medus", kur paši biškopji vērtē un nosaka labāko. Tagad arī ikvienam Latvijas medus ēdājam būs iespēja izteikt savu viedokli balsojot un noteikt „Latvijas Atzītāko medu" no pircēju puses," par jauno konkursa ideju stāsta LBB valdes priekšsēdētājs Armands Krauze. Konkurss „Latvijas Atzītākais medus 2012" notiks „Piena, Maizes un Medus svētku" ietvaros 25. augustā Jelgavā. Konkursam var pieteikties Latvijas biškopji. Pieteikšanās un medus paraugu iesniegšana līdz šī gada 10. augustam.

Ar medaļām un dažādām dāvanām konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti ikgadējās starptautiskās izstādes "Riga Food" laikā. Izstāde norisināsies no šī gada 5.-8. septembrim.

 

LBB aicina interesentus skatīt nolikumu www.strops.lv. Plašākai informācijai rakstīt elektroniski uz e-pastu: [email protected] , vai zvanīt pa tālruni 27025600, vai 63027762.

Lietotāju raksti