Alūksnes un Apes novada fonds aicina uz Ziemassvētku pasākumu! 2

Šā gada 18.decembrī (piektdiena) Alūksnes un Apes novada fonds aicina uz pārtikas bankas „Paēdušai Latvijai” Ziemassvētku pasākumu. Pasākums tiek rīkots ģimenēm, kuras saņem palīdzību no pārtikas bankas. Laipni aicināti administratīvās ēkas lielajā zālē, Dārza ielā 11, Alūksnē pulksten 11.00.

Pasākuma dalībnieki tiks iepazīstināti ar Alūksnes un Apes novada fonda darbību un akcijas „Paēdušai Latvijai” norisi. Koncertu sniegs Liepnas vidusskolas skolnieces Madara Teterovska un Laura Šaripova, Alūksnes mūzikas skolas un Ritma un mākslas studijas audzēkņi. Pasākuma dalībnieki saņems dāvanas un varēs cienāties ar piparkūkām. Fonds aicina uz pasākumu ģimenes, kuras ir aizpildījušas pieteikuma anketas.

Alūksnes un Apes novada fondā trešo reizi tiek saņemta palīdzība no pārtikas bankas „Paēdušai Latvijai”. Šobrīd pieteikumus par pārtikas pakas saņemšanu ir aizpildījušas 344 ģimenes no Alūksnes un Apes novada. Decembrī atbalstu saņems tikai 34 ģimenes. Šīs ģimenes uz pasākumu tiks uzaicinātas.

2009.gada oktobrī Alūksnes un Apes novadā pārtikas pakas saņēma 135 ģimenes par kopējo summu 1028,43 lati, novembrī 104 ģimenes par kopējo summu 627,12 lati. Pārtikas pakas sagādātas no portāla Ziedot.lv saziedotajiem līdzekļiem.

Šā gada decembrī palīdzību no pārtikas bankas „Paēdušai Latvijai” saņems ievērojami mazāk ģimenes. Nepieciešamo 3400 paku vietā pārtikas bankas rīcībā ir tikai 1700 pakas uz visu Latviju. Lai saņemtu pārtikas paku, iedzīvotājiem jāpiesakās Alūksnes un Apes novada fondā. Palīdzība domāta ģimenēm ar bērniem, kuras skāris bezdarbs, kā arī bezdarbniekiem, kuriem beidzas bezdarbnieka pabalsts, bet darbs objektīvu iemeslu dēļ nav atrasts. Pārtikas paku saturu veido no ražotāju un pārstrādātāju vai tirgotāju ziedotāju pārtikas precēm. Ir svarīgi, lai ģimenes, kuras saņem palīdzību no pārtikas bankas, būtu atsaucīgas un piedalītos fonda rīkotajos labdarības pasākumos.

Komentāri 2

OB tampons

Starp citu bija diezgan apmeklēts;)jauks un skaists pasaakums;)

pirms 10 gadiem, 2009.12.18 15:38

Alvīne

5dien? 11.00? WTF?
Vai tad ģimenēs kuras saņēma pārtiku nav skolnieku kam jābūt skolā un/vai strādājošu pieaugušo?!
Gribētos redzēt cik apmeklēts būs minētais pasākums.

pirms 10 gadiem, 2009.12.16 22:58

Lietotāju raksti