AS „Latvenergo” klienti savu Elektrum produktu varēs izvēlēties līdz decembra beigām

AS „Latvenergo” klientu interese par individuāli nosūtītajiem tirgus piedāvājumiem un to apstiprināšanu pēdējās nedēļās ir ļoti intensīva. Tādēļ, ņemot vērā jauno tirgus situāciju, AS „Latvenergo”  savus  klientus vēlas informēt, ka izvēli par savu Elektrum produktu viņi varēs veikt līdz pat decembra beigām. Savukārt tiem klientiem, kuru elektroenerģijas patēriņš ir neliels un kuri izvēlējušies Elektrum Universālo produktu, sava izvēle nav jāapstiprina – šis piedāvājums stāsies spēkā automātiski.

Latvijā elektroenerģijas tirgus pilnībā tiks atvērts ar 2015. gada 1. janvāri, tas nozīmē, ka lietotājiem savs tirgotājs, ar kuru uzsākt līgumattiecības no janvāra, ir jāizvēlas līdz 15. decembrim. Izvēlēties elektroenerģijas tirgotāju un to mainīt klienti varēs arī turpmāk – izvēli izdarot līdz mēneša 15. datumam, jaunās līgumattiecības stāsies spēkā no nākamā mēneša pirmā datuma.

AS „Latvenergo” savus klientus informē: ja viņi ir izvēlējušies sadarbību turpināt arī nākamajā gadā, tad, ņemot vērā klientu intereses noturību, Elektrum produktus būs iespējams izvēlēties un apstiprināt līdz pat decembra beigām.

Ja vēlaties apstiprināt kādu no Elektrum piedāvājumiem, tad visērtāk to ir izdarīt klientu pašapkalpošanās portālā www.e-latvenergo.lv. Šeit iespējams arī pielāgot piedāvājumu klienta vēlmēm – piem., izmainīt izlīdzinātā maksājuma summu vai norēķina metodi. Klientu portāls ir klientam ērtākais saziņas kanāls, kas pieejams augu diennakti. Apstiprināt savu produkta izvēli iespējams arī e-pastā [email protected]. vai nosūtot apstiprinājumu SMS īsziņā atbilstoši norādēm izsūtītajā piedāvājumā. Latvenergo klienti šo izvēli var veikt līdz pat decembra beigām.

Mājsaimniecībām, kuru mēneša elektroenerģijas patēriņš ir līdz 200 kilovatstundām (kWh), ir nosūtīti Elektrum Universālā produkta piedāvājumi, kuri paredz turpmākos norēķinus ar Izlīdzinātā maksājuma metodi. Tāpēc katrā piedāvājumā pievienota arī maksājuma kartīte ar ikmēneša maksājuma summu. Ja klients piekrīt piedāvājumam, viņam šobrīd nav nepieciešams zvanīt, lai apstiprinātu savu izvēli.  Piekrītot nosūtītajam piedāvājumam, februārī, norēķinoties par janvārī patērēto elektroenerģiju, maksājums ir jāveic tādā apmērā, kādā tas ir norādīts. Tādējādi līgums stāsies spēkā automātiski.

Savukārt tie klienti, kuru elektroenerģijas patēriņš ir virs 200 kWh un kuri neko neizvēlēsies,  arī bez elektroenerģijas nepaliks – to arī pēc 1. janvāra AS „Latvenergo” nodrošinās ar Elektrum Universālā nosacījumiem (nav jānodod skaitītāju rādījumi, katru mēnesi jāmaksā fiksēta summa, un apmaksu var veikt sev ērtā veidā – vai tā būtu banka, pasta nodaļa vai cits maksāšanas veids). Informāciju par mēneša maksājumu summu un norēķinu iespējām nosūtīsim janvārī. Universālais produkts ir drošības garants jebkurai mājsaimniecībai, jo tirgotājs garantē fiksētu elektroenerģijas cenu 12 mēnešiem. Tas ir piedāvājums, kas nodrošina gan elektrību par ekonomiski pamatotu cenu, gan arī izvēles brīvību, jo klients jebkurā brīdī var izvēlēties citu produktu vai tirgotāju. 

Latvijas mājsaimniecībām  AS „Latvenergo” piedāvā maksimāli vienkāršu saziņu un piedāvājuma izvēli un atsaucīgāko klientu servisu. Ikvienu klientu uzrunājām personiskā vēstulē, kurā aprakstījām klienta patēriņam piemērotāko piedāvājumu, kā arī Elektrum produktu cenu salīdzinājumu.

Informācija par Elektrum produktiem ir ērti atrodama www.e-latvenergo.lv.

Lietotāju raksti