Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkal var pirkt un pārdot auto numurzīmes

Autovadītāji teorētiski atkal var pirkt un pārdot auto sērijas numurzīmes, kā tas bija agrāk, pirms 2008. gada septembra, kad tika izdarīti attiecīgi grozījumi Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumos Nr. 446. Tā secinājis izsoļu portāls Numur1.lv, kas apkopo auto numurzīmju pirkšanas un pārdošanas piedāvājumus.

Tagad tas atkal iespējams, jo MK noteikumi Nr. 446 “Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumi”, kas nosaka transportlīdzekļu reģistrācijas un numurzīmju piešķiršanas kārtību, 2009.gada 31. jūlijā zaudējuši spēku saskaņā ar grozījumiem Ceļu satiksmes likumā, kas stājās spēkā 2009. gada 19. martā.

Grozījumi paredz, ka līdz 2009. gada 31. jūlijam Ministru kabinetam jāizdod jaunie Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumi, taču tie joprojām nav pieņemti, lai gan Valsts sekretāru sanāksmē izsludināti jau aprīlī.

Informēti avoti CSDD, apstiprināja, ka pašlaik likumdošanas regulējumā ieviesies “caurums”, taču CSDD autotransporta reģistrācijā vadoties pēc spēku zaudējušo MK noteikumu normām.

Būtībā, kārtība kādā pašlaik notiek transportlīdzekļu reģistrācija Latvijā, ir nelikumīga, jo Ceļu satiksmes likuma 10. pants skaidri paredz, ka reģistrācijas kārtību nosaka Ministru Kabinets nevis CSDD, secina izsoļu portāls Numur1.lv

Saskaņā ar izsoļu portāla Numur1.lv datiem, interese par auto numurzīmju pirkšanu un pārdošanu, kopš gada sākuma ir nemainīgi augsta un portālā Numur1.lv regulāri publicēti ap 120 dažādu auto numuru piedāvājumu un izsoles.

Lietotāju raksti