Atklātā vēstule SIA "Latvijas propāna gāze" un citu novadu iedzīvotājiem! 4

Laikrakstā "Kursas Laiks" ir ievietota informācija, kaSIA "Latvijas propāna gāze" vēlas uzspiest iedzīvotājiem pirkt Eiropas standarta gāzes balonus, kur 46 litri maksās 90 eiro, no tiem gāze būšot 23,80 eiro, un 27 litri tilpuma baloni izmaksās 50 eiro, no tiem 14 eiro - par gāzi. Tas ir šoks, to var atļauties tikai firma.

Mums, iedzīvotājiem, nav jāpērk inventārs. Ja vēlaties tirgoties ar gāzi, mainiet sarkanos balonus pret Eiropas baloniem, atrunāšanās, ka esiet gadus divus atpakaļ ko mainījuši, ir blefs, jo mēs sekojam līdzi dzīves realitātei un nevienu paziņojumu vai aicinājumu neesam redzējuši un lasījuši.

Šajā sakarā aicinu arī pārējo novadu vadību un iedzīvotājus paust viedokli, vai ir iespējams pieņemt tādus drastiskus noteikumus. Līdz šim visas firmas, kuras sniedz iedzīvotājiem pakalpojumus, nepieprasa izpirkt taru, piemēram, atkritumu urnas, “Venden” ūdens traukus utt. Iedzīvotājiem nav saprotama šāda rīcība, tāpēc uzaicinām firmas atbildīgo pārstāvi uz tikšanos ar iedzīvotājiem Priekules kultūras namā šā gada janvārī. Datumu saskaņosim pa telefonu 26386071, zvaniet, kad variet ierasties!

Mūsu novada iedzīvotāju prasība paliek nemainīga: mainiet firmas balonus pret padomju sarkaniem baloniem, tad arī nodrošināsit pastāvīgus klientus!

Komentāri 4

...

Atkritumu konteineram ir divas iespejas, vai nu noperc vai ire.vendenes tara maksa 10 euro. Kad beidz lietot vinu udeni atdod taru un sanem naudu. Ta ir saucama kilas nauda. Sini gadijuma tas ir tiesi tas pats variants. samaksa par balonu un lieto vinu.

pirms 6 gadiem, 2015.01.05 13:07

nu

elektrības spuldzes arī nomainīja un tagad jāpērk dārgākas, tas ir tikai normāli. Ja kaut kas nolietojas, tad jāpērk jauns, nevis jāprasa valdībai kaut ko maksāt.

pirms 6 gadiem, 2015.01.05 15:05

induss

Nu pirmkārt, kur tu izlasīji par prasībām valdībai? Otrkārt, par kādreiz pirkto diezgan dārgo balonu tu nedabūsi pat metāllūž'ņa cenu. Treškārt, arī "lattelekom" īrē optiskā interneta un televīzijas aprīkojumu, bet nenormālas cenas neprasa. Piebildīšu, viņi krāpjas ar cenu politiku no paša sākuma, viņu tirgotā gāze pat tuvu nav tā pati, par kuru viņi prasa samaksu un kāpina cenas attaisnojoties ar cenu kāpumu pasaules tirgos. Bet salīdzinājums arelektrospuldzēm ir līdzīgs pirksta salīdzinājumam ar P...i. Vispār pērciet labāk indukcijas plītis, gan smirdoņa gan nosēdumi mazāki. Bet ātrums gatavošanā 3 reizes ātrāks, elektrības patēriņšpat smieklīgs, salīdzinājumā pat ar el.keramiskajām virsmām.

pirms 6 gadiem, 2015.01.06 01:37

Edza

Ritas Kuļikovas kundzei liekas, ka LPG bankrotēs bez viņas. LPG apkalpo milzīgas organizācijas, šādas Ritas Kuļikovas viņiem ir tikai apgrūtinājums.

pirms 6 gadiem, 2015.01.05 19:27

Lietotāju raksti