Centrālā laboratorija aicina pieteikt paldies saviem ārstiem

„Pasaki paldies savam ārstam!” – tā saucas Ziemassvētku akcija, par kuras norisi šodien paziņoja „Centrālā laboratorija”, kas ir viena no Latvijā lielākajām klīniskās diagnostikas laboratorijām.

Akcijas īstenošana sāksies dažas dienas pirms Ziemassvētkiem un turpināsies līdz gada beigām. „Centrālā laboratorija” aicina tās laikā uzrakstīt pateicības stāstu par savu ārstu un iesniegt to laboratorijai tādā veidā, kādu stāsta autors uzskata par ērtāku:

   *  nodot ar sociālo tīklu starpniecību – laboratorijas lapās vietnēs Facebook.com vai Draugiem.lv;

   * nosūtot pa elektronisko pastu uz adresi: [email protected];

   * nogādāt laboratorijas centrālajā birojā Šarlotes ielā 1b, Rīgā;

   * iesniegt citā veidā, kuru var saskaņot, zvanot pa tālruni 67 33 44 33.

Ziemassvētku akcijā piedalīsies ikviens stāsts, kas sāksies ar vārdu „Paldies” un ietvers ārstam veltītus pateicības vārdus. Nekādu īpašu prasību attiecībā uz stāstu noformējumu un formātu nav.

Vissirsnīgāko stāstu varoņi un, protams, autori saņems „Centrālās laboratorijas” sarūpētās dāvanas. Tādēļ ir svarīgi, lai stāstā būtu minēts ne tikai ārsta, bet arī teksta autora vārds un uzvārds, kā arī tālruņa numurs vai elektroniskā pasta adrese, pa kuru iespējams sazināties.

„Skaļi izteikti pateicības vārdi spēj darīt brīnumus,” saka „Centrālās laboratorija” valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa. „Tie var kalpot kā atbalsts un dot cerību, iedvesmot un vienkārši sagādāt labu noskaņojumu. Pie ārstiem mēs dodamies, kad mums ir slikti, un ļoti reti atgriežamies tad, kad mums jau ir labi, lai pateiktos. Lai pateiktu paldies par tiem lielajiem un mazajiem brīnumiem, ko viņi paveic ik dienu, lai atdotu mums laimi, ko rada iespēja būt veseliem.”

„Centrālā laboratorija” akciju ar devīzi „Pasaki paldies savam ārstam!” rīko jau vairākus gadus. Piemēram, pagājušajā gadā „Centrālās laboratorijas” organizētās akcijas rezultātā aptuveni 200 ārstu visā Latvijā pavisam negaidīti saņēma ziedus un pateicības vēstules ar sirsnīgiem citātiem un pacientu iesūtītajām atsauksmēm. Šogad tika pieņemts lēmums apvienot akcijas norisi ar gada gaišāko un jaukāko svētku – Ziemassvētku un Jaungada – gaidīšanu.


Lietotāju raksti