Cik sodu par vienu pārkāpumu? 8

Nezinu - varbūt esmu stipri atpalicis un, kā saka, mainās laiki un mainās tikumi, bet gribu izprast, kāda jēga būs izmaiņām likumā par šoferiem - dzērājiem?

Likums paredz tādus sodus, kas dzērājiem nav izpildāmi. Dzērājam nav santīma pie dvēseles, bet te bez sirdsapziņas pārmetumiem runā par astronomiskām summām 800 līdz 1000 latu! Tādas summas var maksāt tādi kā Jaundžeikars, deputātu kungi un viņu atvases. Kur lai tādu naudu rauj "normāls" dzērājs?

Solvita Āboliņa ar smaidu paziņoja, ka šis likums būs cīņa ar šoferiem - dzērājiem. Man gan tā nešķiet. Gribētos dzirdēt no atbildīgajām personām, kā sokas šo tūkstošu iekasēšanā?

Protams, uzlikt sodu, ja tev ir vara, nav māksla - tur liela prāta nevajag. Muļķīgi arī, ka par vienu pārkāpumu soda ar trīs un vairāk sodiem. Neatbalstu šoferus, kas brauc reibumā, bet vai pareizāk nebūtu atņemt braukšanas tiesības vai konfiscēt transportlīdzekli - tāds sods būtu izpildāmāks. Kāpēc pieņemt tādus likumus, kuri nav loģiski izpildāmi?

Kā parasti, par to atkal neviens neatbild. Jā, un vēl tā var viegli tikt pie nepelnītas naudas. Gribētos dzirdēt no atbildīgajām personām, ja tādas ir, kā sokas ar šo tūkstošu iekasēšanu Alūksnes novadā un kur šo naudu tērē. Cerams, ka šie skaitļi nav slepeni!

Komentāri 8

Kurlais

Eu jūs tur-Žūpu Bērtuļi!
Patiess prieks par jūsu dzertgribu! Mūžīga slava! BET! Ir viens bet-kur paliek jūsu ieguldījumi vispārējās labklājības celšanā? Jums ir zināms? Man Nav zināms.
Ja nevarat atbildēt uz šo vienkāršo jautājumu,tad ņefig strēbt to sātana dziru!
Tā ir absolūta bezatbildība un jūsu drosme braukt dzērumā ir līdzvērtīga NULLEI!
Ja jūtat,ka par jūsu naudiņu sāk bedres lāpīt-uz priekšu! Metat un braucat!
Skaidrīši varbūt kādreiz jums uzcels necilu piemineklīti....ceļa malā..kautkur.

pirms 10 gadiem, 2010.07.03 00:11

Beard

Jaa. Ienjemu. Nekautreeshos atbildeet apstiprinoshi. Pie stuures gan seezhos tikai skaidraa, un, kopsh '86 man probleemas bijushas tikai un vieniigi ar _skaidrajiem_ shoferiishiem. Taapeec te dusmu izgaazu.

Teixi - negribi i nelasi? Jaunumus apzinaat gribu, a visur ... kautkaada ... ar alkoshoferiem saistiita, Geebelsa cieniiga propoganda.

pirms 10 gadiem, 2010.07.01 21:29

Beard

"Potenciaalais slepkava" kljuustam katrs briidii, kad seezhamies pie stuures. Paranoiskaa ZivtinjLukstuljoshanaa... ikdienu boliities vinju "inteligjentajos" purnos cho TV, cho i-netaa kljuust paaraak uzmaaciiga. Suns, kad nau ko dariit, 1nalga ko praatiigaaku izdomaa. Ir Latvijaa noziimiigaakas probleemas par 0.54 dzeeraajshoferiem un velosipeedistiem.

Tikpat liela iespeeja, ka mani uz vinjsauli aizriidiis dzeeraajshoferis ir shoferim...nuu.. dzeltenos shortos. Es, preventiivi, par likumprojektu - aizliegt vadiit tr/l dzeltenos shortos.

pirms 10 gadiem, 2010.07.01 15:36

mirušais dzērājšofera dēļ

Ja būtu man teikšana,tad virs 0.5 promilēm liktu turpat grāvmalā nošaut.Un tos kuri aizstāv dzērājšoferus uz sibīriju!

pirms 10 gadiem, 2010.07.01 14:02

liene

Labi ka likumi paliek stingrāki, nu nevar šoferis būt ar promilēm, tā apdraud citus, ja pašam neinteresē sava veselība.Un tie paši vēl lielīgi izrunājas, kā es izbēgu no policijas,tātad, bail nemaz nav. Jāsoda visi, un jāaizliedz braukt uz vairākiem gadiem vispār, jo lielos sodus nebūs kas maksā. Bet ir tāda firma kas piedzen parādus, tā ka ari tie var dzenāt vai tiešām konfiscēt auto varbūt? Eiropas valstīs ir bargi sodi par braukšanu reibumā, mazliet jau raustās.Sodīt visus!!!!

pirms 10 gadiem, 2010.07.01 13:53

Saule

kāda jēga valstij konfiscēt transpora līdzekli, kur pēc tam liks tās mašīnas. Ja transportlidzeklis ir iestādes, tad kāpēc jācieš iestādei, ja nokonfiscēs transporta līdzekli.

pirms 10 gadiem, 2010.07.01 12:00

III

Tādi,kam nav ne santīma,ar mašīnām nebrauc!!!

pirms 10 gadiem, 2010.07.01 08:51

Lietotāju raksti