Es teiktu, ka reklāmas kampaņa ievilkās.. 2

Bez emocijām, aizkaitinājuma un nosodījuma
Ja pieņem, ka dzīve ir teātris, tad vakar mums visiem tika iedalītas lomas, kurās iejutāmies zibenīgi. Skatuve - vairākus hektārus lielais tīrums, dekorācijas - bedre meža malā. (Ja vēlies aplūkot - brien, draugs, vairākus kilometrus!) Galvenās darbojošās personas - mājas saimnieki un biļešu pārdevēji. Masu skata dalībnieki - vairāki simti, no visas Latvijas. Ģeniāli! Patiesībā ne no kā, bez iepriekšējiem mēģinājumiem radīta unikāla masu izrāde. Tikai ar vienu BET.

Un šis „bet" ir tas, kas neliek miera un traucē. Viss būtu lieliski, unikāli un reklāmas kampaņu, kurā brīvprātīgi piedalās visa valsts, varētu atzīt par šīs desmitgades lielāko notikumu, ja nebūtu šis viens BET - lietū izmirkuši, patiesi satraukti un savus tiešos dienesta pienākumus pildoši Iekšlietu ministrijas darbinieki. Un kādam tas viss brīdī, kad aizgāja par tālu, bija jāapstādina. Kampaņas lielākais un nepiedodamais mīnuss- ir JĀPROT laikus apstāties. Un par to kādam ir jāsamaksā. P.S.

Kad vakar ap desmitiem no rīta piegājām pie galvenās izrādes dekorācijas un kļuva pilnīgi skaidrs, ka „meteorīts" ir „izšauts" no zemes, tapa šī bilde, foto objektīvu ar nožēlu pavēršot zābaciņu virzienā...

Komentāri 2

---

Ak mēs nabadziņi, kā mūs apjājuši! Un tas, ka valdība mūs drāž ne pa jokam un pilnīgi atklāti (te pensijas nost, te algas nost, te nodokļus klāt)- tas ir normāli? Vismaz vienu dienu tauta negaudās par mazajām algām un slikto dzīvi, bet mirdzošām acīm cits citam jautāja - vai dzirdēji? vai lasīji? Malači TELE 2, tā turpināt! Pie reizes pārbaudījām, cik reaģēt spējīgi visi attiecīgie dienesti. Ja tās būtu plānotas mācības - iedomājaties, cik tas nemaksātu!!! Ui, man jau šitas joks gan patīk!

pirms 10 gadiem, 2009.10.28 08:27

Nu ko lai saka.....Muļķu zeme Latvija! Lai kā negribētos to atzīt, mūs var apmuļķot jebkurš. Te nu pierādās cik zinoši savā profesijā ir glābšanas dienesti......

pirms 10 gadiem, 2009.10.27 17:25

Lietotāju raksti