Gaujienā sacentās ugunsdzēsēji

Jau piekto gadu pēc kārtas Gaujienā notika profesionālo un brīvprātīgo ugunsdzēsēju sacensības.Tajās startēja piecas ugunsdzēsēju amatieru komandas piecu cilvēku sastāvā. Šogad komanda septiņās disciplīnās sacentās ne tikai par ceļojošo kausu, bet par zelta, sudraba un bronza piemiņas plāksnītēm.

Gaujienas pagastu pārstāvēja trīs komandas „Ķekari", kapteinis Atis Kļavs, „Cerība'' kapteinis Vladimirs Saharovs, „Tomāti marinādē'' kapteinis Nauris Guoģis. Sacensībās piedalījās „Trapenes" komanda ar kapteini Jāni Bambuli un pagājušā gada uzvarētāji profesonāļi Smiltenes „Glābēju komanda" kapteinis Jānis Šepters.

Krievu ruletē piedalījās komandu kapteiņi un galvenais tiesnesis Ilmārs Paegle, un viens no brīvprātīgajiem skatītājiem Ilva Tuča. Uzvaru izpelnījās komandas „Tomāti marinādē" kapteinis Nauris Guoģis.

Pirmo vietu ieguva Smiltenes „Glābēju komanda'', otro vietu Trapene, trešo Gaujienas „Ķekari'', ceturto vietu Gaujienas "Tomāti marinādē'' un piekto vietu Gaujienas „Cerība".

Smiltenes „Glābēju komanda" atbrauca ar lielu pārliecību, ka ceļojošais kauss - ugunsdzēsēju zelta cepura aizceļos pie viņiem. Komandas kapteinis Jānis Šepters, saņemot šo kausu un zelta piemiņas plāksni ar novada logo, sacīja: „Mums ir liels prieks gluži kā olimpiskās spēlēs cīnīties līdz galam. Neskatoties uz to, ka šogad disciplīnas nebija no vieglajām, jo pēc nosaukuma jau nevarēja nojaust, kas tur īsti būs. Mums īpaši patika boulings, krievu rulete un stafete, kurā katram dalībniekam bija jādara kaut kas atšķirīgs. Man patīk, ka sacensības rīkotāja Laima ar katru gadu mūs pārsteidz ar kaut ko jaunu un sarežģītāku. Prieks par atsaucīgo, izturīgo skatītāju publiku šogad viņu bija ļoti daudz, jo sacensības ilga līdz pulksten 17:30 un paldies par kvalitatīvi organizētu pasākumu, kas noritēja visskaistākajā Latvijas estrādē un tās vadītājai Laimai Poševai ".

Paldies pasākuma atbalstītājiem SIA „Vaidens", „Ape TK" un SIA„UNEGA".

Paldies maniem palīgiem - galvenajam tiesnesim Ilmāram Paeglei, sekretārei Baibai Paeglei, audio iekārtu vadītājam Dainim Poševam, kā arī Agrim Leoskim, Ričardam Bringam un Ingrīdai Veinbergai.

Vairāk foto šeit

 

 

Lietotāju raksti