Grūtajos laikos meklē latvieti - neraudātāju

Līdz 7.oktobrim ikviens, kurš ir pārliecināts, ka spēj mizot un kapāt sīpolus, nenobirdinot nevienu asaru, var pieteikties konkursam! Jau oktobra sākumā visus drosminiekus pulcināsim vienuviet, lai šajos grūtajos laikos atrastu latvieti - neraudātāju.

Ja esi pārliecināts, ka, neizmantojot papildu aprīkojumu (brilles, cepures utt.), spēsi bez asaru biršanas visilgāk mizot un kapāt sīpolus, tad piesakies, jo trīs izturīgākie saņems ne tikai „Maxima" dāvanu čekus attiecīgi 20, 15 un 10 latu vērtībā, bet katrs savā īpašumā iegūs arī veselīgu gardumu grozu.

Dalībniekus savā starpā sacenties aicināsim oktobra sākumā, mizojot un kapājot sīpolus „Maxima XXX" veikalā Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 88a.

Sīpolu raža Latvijā šogad ir patiešām bagātīga, un, lai popularizētu sīpolu kā veselīgu un „spēcīgu" dārzeni, nolēmām atrast latvieti - neraudātāju, lai reizi par visām reizēm noskaidrotu, cik ilgi ir iespējams mizot un griezt sīpolus, nebirdinot asaras. Drosminiekus aicinām pieteikties pa e-pastu „[email protected]" vai pa tālruni 80002020.

Līdz 6.oktobrim mājas lapā „www.maxima.lv" norisinās arī sīpolu ēdienu recepšu konkurss, kurā ikviens tiek aicināts iesūtīt interesantas sīpolu ēdienu receptes, pievienojot arī gatava ēdiena fotogrāfiju.

Lietotāju raksti