Humoreska: Mans biznesa plānu bizness 1

Ko darīt? Kā pelnīt maizei un arī sviestam, ja darba tirgū šodien jūties lieks? Šie jautājumi krīzes apstākļos nomoka daudzus. Godīgi sakot, par to intensīvi domāju arī es, jo no vecuma pensijas vien labi paēdis nejūtos. Arī man šodien darbu neatrast pat ar uguni. Kas atliek? Legāla vai nelegāla pašnodarbinātība! Pagaidām vēl neesmu izšķīries, kuru variantu izvēlēties. Zinu tikai virzienu, kurā plānoju gūt ienākumus. Mans katliņš, kā saka, joprojām labi vāra. Es varu palīdzēt uzvārīties arī citiem, bet, protams, pret atlīdzību. Īsi sakot – man ir doma sākt biznesa plānu biznesu. Esmu gatavs tirgoties ar savām idejām, bet idejas, kā zināms, biznesa pasaulē ir pati lielākā vērtība.

Tātad. Ja jums nav darba, nav izredžu to atrast (piemēram, pirmspensijas vecumā) vai arī darba piedāvājumi šķiet pārāk nevērtīgi (samaksas ziņā), tad jums nav citu variantu, kā vien sākt nodarboties ar biznesu.

Lai iekārdinātu jūs ar savu ideju banku, esmu gatavs izklāstīt par brīvu tikai vienu no saviem vērtīgajiem ieteikumiem. Nav būtiski, ar ko jūs nodarbojaties šodien. Galvenais ir labi sākt, dabūt kredītu, nedaudz paturpināt darbību jeb tās imitāciju un tad skaisti pabeigt ar maksātnespējas pieteikumu, ar sava biznesa tiesiskās aizsardzības procesa uzsākšanu. Kā sacīt jāsaka, cēli un ar garantijām, ka faktiski darīts ir viss iespējamais, lai aizdevumu atmaksātu, bet diemžēl biznesa neveiksmju dēļ tas kļuvis neiespējami. Taču, ņemot atelpu, jūs apņematies pēc gadiem atsākt to pašu darbību tajā pašā vietā ar jauniem spēkiem un jaunām iecerēm. Kurš gan var liegt jums ticību, cerību, mīlestību? Šajā procesā pats galvenais ir prast pierādīt, ka kredīts it kā izmantots biznesa vajadzībām. Tas nav viegli. Bet kurš te sola vieglumu? Ne jau es! Būs jāpasvīst, jāizgrozās. Tāpat kā politiķi to prot kritiskos brīžos. Taču šajos grūtību brīžos domājiet par gaidāmo atpūtu Kanāriju salās, tad viss izdosies!

Ja tā labi padomā, šajā valstī šodien nav nemaz tik nežēlīgi grūti pastāvēt, ja vien pēc dabas esi optimists un ja nekautrējies liet un aizliet citiem acis. Protams, pa vidu kāds dabūs ciest, kāds no vienkāršās darba tautas. Taču tas neturpināsies ilgi. Es ticu, ka pienāks diena, kad dzīvosim sabiedrībā, kur visi un katrs nodarbojas tikai un vienīgi ar biznesu jeb šmaukšanos. Un visi būs apmierināti! Katrs domās tā: jā, šodien apšmauca mani, taču būšu kļuvis gudrāks un rīt divtik apšmaukšu savus pāridarītājus.

Komentāri 1

123

Niezes kungs varēji arī aprakstīt kas notiek ja neveiksmīgi pierāda, ka nauda tika iztērēta saimnieciskiem mērķiem ! Smaidu par tevi !!!

pirms 10 gadiem, 2010.11.21 10:22

Lietotāju raksti