Humoreska: Palīgā nāk interpols

Starptautiskais interneta diversants Džulians Assais Anžs no Austrālijas esot noķerts Lielbritānijā. To paveicis interpols. Un tas izdevies triviāla iemesla dēļ. Džulians it kā esot meņģējies ar divām zviedrietēm, neievērojot nepieciešamos drošības pasākumus. Pēc tam šis nebijis vairs sazvanāms un līdz ar to arī pierunājams doties pie ārsta. Hm! Tieši tāpēc šīs abas izmantojušas savas likumīgās tiesības. Paziņojušas, ka pārcietušas uzmākšanos. Viņas vērsušās interpolā. Džulians saņemts ciet. Tagad viņu analizēs. Noskaidros, ir vai nav slims. Skaidrs, ka slims, jo diversants taču!

Atgādināšu, ka Assais Anžs tika arestēts 7.decembrī. Pats savu aizturēšanu viņš saista ar internetā nopludinātajiem slepenajiem dokumentiem, tostarp arī arhīva datiem par karu Irākā un Afganistānā, un ASV diplomātu saraksti.

Kopdzīve kā moku sols? Palīgā nāks interpols! Tāda ir morāle, ko varam gūt šajā pastāstā.
Ziniet, man šitais scenārijs patīk. Es vienmēr esmu uzskatījis, ka vīriešiem no sievietēm vajadzētu izsargāties. Viņas visu sačakarē. Viņām tikai viena doma. Ja veči to laikus saprastu un attiecīgi rīkotos, atkristu daudz problēmu. Tāpēc šajā gadījumā interpols varētu kalpot par tādu kā tikumības sargu. Te pat nav runa par vārda vai seksa brīvību, bet drīzāk par tādu kā iekšējo vajadzību mainīt orientāciju, lai pasargātu sevi un pasaules lāpīšanas idejas.

Nav ko brīnīties, ja bezcerīgā spēlē pēkšņi - vienos vārtos “gols”. To paveicis ir interpols!
Krievijas plašsaziņas līdzekļi uzsākuši diskusiju, ka Assajam Anžam derētu piešķirt Nobela miera prēmiju. Par drosmi nosaukt lietas īstajā vārdā. Es nu gan tā nedomāju. To prēmiju drīzāk derētu piešķirt interpolam. Dikti radoši strādā, šauras seksuālās intereses liekot augstāk par visas sabiedrības dabiskajām vajadzībām pēc skaidras un baltas patiesības.

Mācoties no šā piemēra, arī es jūtos slims. Vēlos pilnīgi oficiāli saukt palīgā interpolu. Tā sagadījies, ka es reiz, pirms gadiem 40, tiku seksuāli izmantots. Turklāt aizsardzības līdzekļi mani pievīla. Jūs taču atceraties, kādi bija padomju prezervatīvi? Zirgiem, nevis normāliem vīriešiem domāti! Neviļus bija jākļūst par papuci. Rezultātā biju spiests ļaut sevi iekalt laulības važās. Es tomēr gribētu, lai interpols šo lietu izmeklē. Uzskatu, ka sevišķi smagiem noziegumiem nav noilguma.

Lietotāju raksti