Humoreska: Privātie lielībnieki 1

Tagad esi kruts, ja tev ir savs privātais numurs. Kā sacīt jāsaka, priekš privātajiem sakariem.
Es, protams, nerunāju par personas kodu vai pases numuru. Es runāju par personiskās labklājības rādītājiem, tādiem kā privātais mobilā tālruņa numurs, no kura zvanot jūties absolūti anonīms, jo neuzrādās tavs numurs.

Reiz man draugs iedeva savu privāto telefonu, lai piezvanu sievai. Pajautāju, vai vakariņas jau gatavas. Vēl nebija, tad nu es viņai pateicu, ka nenākšu mājās, kamēr viņa nebūs man sarūpējusi silto maltīti. Viņa trubā bļāva, no kurienes es zvanot. Ha! Palika neuzzinājusi. Es jutos kā krimiķī. Vēl krutāk, ja tavam autiņam ir tāda numurzīme, kuru nevar nepamanīt. Tādu var dabūt katrs, atver tik maku! Iedomājieties tikai auto numurzīmi bijušās prezidentes vai tagadējā prezidenta vārdā, tātad "Vaira" vai "Valdis"! Tikai skauģi saka, ka šādi privātie numuri ekonomiskās krīzes laikā izskatās perversi. Tieši otrādi!

Ir īstais laiks izcelt savas privātās iespējas, ja gribi un galvenais - ja vari. Tagad šādu izcelšanos noteikti pamanīs. Bet treknajos gados varēja arī nepamanīt.

Privātie numuri, privātskolotāji, privātie pensijas fondi, privātie ūdeņi, privātās medicīnas pakalpojumi - man nekā tāda nav, velns parāvis! Ir tikai privātais dzīvoklis mums kopā ar sievu, kaut tajā "kastītē" nebūt nejūtamies privāti. Nevar ne skaņas izdvest tā, lai kaimiņi aiz sienas nedzirdētu. Trūkt privātuma un privātās dzīves kā tādas!

Tā nodomāju es un viendien atvedu mājās suni. Parastu kranci no ielas. Rej kā jau suns. Visa māja rīb. Suns izrādījās baigi lielīgais. Taisni tādu man gribējās. Bet, kad kaimiņi man aizrāda, saku, ka viņam ir visas tiesības riet, jo maksāju par suni nodokļus.

Bez tam dzīvniekam muti aizsiet nevaru, Dzīvnieku aizsardzības likums man to neļauj darīt. Katru kaimiņu, kas grib ienākt manā dzīvoklī vai pietuvoties man uz ielas, suns tā norej, ka neviens vairs neuzdrošinās iejaukties manā privātumā. Tagad jūtos daudz labāk.

Komentāri 1

vai...

Vai,dieniņ, Alūksnē jau nevajag dzīvu suni iegādāties, paņemiet jebkuru kaimiņieni vai sētnieci - nories labāk par suni!!!!

pirms 10 gadiem, 2010.04.11 19:35

Lietotāju raksti