Ir dots starts skolēnu iecienītākajam sporta un kultūras festivālam „ZZ Čempionāts”!

Latvijas pamatskolu un vidusskolu skolēni, līdz 30.martam, tiek aicināti pieteikties skolēnu vidū iecienītākajām un nu jau par tradīciju kļuvušajam sporta un kultūras festivālam "ZZ Čempionāts", kurā sacensību un radošo konkursu ietvaros tiks noskaidrotas atraktīvākās un sportiskākās Latvijas skolu klases.

Z11.martā tika dots starts skolēnu sporta un kultūras festivālam „ZZ Čempionāts - Rādi Klasi!". Jau trešo gadu pēc kārtas jauniešu organizācija "Avantis", sadarbībā ar priekšapmaksas sarunu karti "Zelta Zivtiņa" un lielāko pilsētu reģionālajām pašvaldībām aicina visus jauniešus kļūt sportiskākiem un pieteikties skolēnu vidū populārajam sporta un kultūras festivālam "ZZ Čempionāts". Arī šogad, sporta skolotāja Ufo (Kaspara Upaciera) virsvadībā tiks noskaidrotas atraktīvākās klases visā Latvijā, kas cīnīsies par galveno balvu - ceļojumu visai klasei uz Horvātiju vai „Heide park" Vācijā!


Festivālam aicinātas pieteikties 6.-8. un 10.-11.klases, kurām līdz 30.martam jāiesūta savs pieteikums piereģistrējoties www.zzcempionats.lv un savu pieteikuma anketu nosūtot uz "Avantis" faksu 67317463. Pēc anketas aizpildīšanas katra klase uz pieteikuma anketā norādīto e-pastu saņems pieejas paroli radošajam uzdevumam. Labākās 80 klases (40 klases katrā klašu grupā) no katra reģiona (Vidzemes, Zemgales, Latgales, Kurzemes un Rīgas) sacentīsies sportiskās un atraktīvās pusfināla sacensībās reģionos no 20.aprīļa līdz 8.maijam. Festivāls noslēgsies ar grandiozām un krāšņām finālsacensībām 31.maijā Rīgā, Vērmanes dārzā. Šajā dienā spēkiem mērosies labākās reģionu klases, kas, pierādot savu sportisko garu, erudīciju un klases saliedētību.

 

Veiksmīgākās un oriģinālākās radošo uzdevumu idejas tiks nodotas skatītāju vērtējumam un ievietotas festivāla mājas lapā www.zzcempionats.lv.

 

Visbalsotāko projektu autori saņems finansiālu atbalstu projektu realizēšanai. Šogad papildus balvas sportiskākajām un aktīvākajām klasēm tiks piešķirtas gan no Reebok, gan arī "DREAMS+TEAMS" jauno līderu kursi no Britu padomes.
Pērn festivālā „ZZ Čempionāts" pieteicās vairāk kā 20 000 skolēnu jeb 1100 klases no dažādiem Latvijas reģioniem. Festivāla „ZZ Čempionāts - Rādi Klasi!" mērķis ir popularizēt sportu kā azartisku, interesantu un veselīgu laika pavadīšanas veidu.


Festivālu „ZZ Čempionāts" organizē: jauniešu organizācija „Avantis" un „Zelta Zivtiņa". Festivāla mērķis ir popularizēt sportu kā azartisku, interesantu un veselīgu laika pavadīšanas veidu.


Atbalsta: Tele2, Sorosa fonds Latvija, Ventspils Olimpiskais centrs, Kuldīgas pilsētas dome, Bauskas pilsētas dome, Dobeles pilsētas dome, Cēsu pilsētas dome, Valmieras pilsētas dome, Jēkabpils pilsētas dome, Daugavpils pilsētas dome, Reebok, Britu Padome, Versis Ro, Zaķumuižas ūdens, Draugiem.lv, Boomtime.lv, Esports.lv, Radio SWH, Radio SWH+, Diena.lv, 5min, žurnāls „Sīrups", „Sports", LTV7, JCDecaux, Dzirkstele.lv, Aluksniesiem.lv, Rekurzeme.lv, Novaja.lv, ZZ.lv, Ziemellatvija.lv, Ntz.lv, Bauskasdzive.lv, Staburags.lv.

Lietotāju raksti