Ir izglābta dzīvība... 2

Aizvadītā gada septembrī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes un Valmieras iecirkņa darbinieki griezās ar lūgumu pie Valsts policijas darbiniekiem un visas Latvijas iedzīvotājiem, lai palīdzētu saziedot līdzekļus kolēģes Edītes Miķes meitiņas Māras ārstēšanai. Toreiz tika saziedoti 18 tūkstoši latu un tā bija iespēja Edītei kopā ar mazulīti doties ceļā uz tālo klīniku Briselē, lai veiktu sarežģīto aknu transplantācijas operāciju.

Šopavasar Māra kopā ar māmiņu spirgta un saulaina ir atgriezusies dzimtenē un ar klusu, vēl vārdos neizteiktu paldies māj tiem, kas toreiz sadzirdēja un atsaucās. Vēstule mums visiem:

Daudzi no Jums jau zina sarežģīto stāstu, kas mūsu ģimeni atveda uz Briseli, nu jau šķiet tālajā 2009.gada 2.novembrī. Toreiz mūsu sirdis un prātus pildīja gan cerība, gan arī lielas bailes. Tikai pateicoties labiem cilvēkiem mums apkārt, mēs spējām saglabāt ticību, ka viss būs labi. Palīdzība bija ne tikai morāla, bet arī materiāla un fiziska (mēs nekad nebūsim spējīgi līdz galam pateikties donorei Anitai). Tas viss kopā radīja mūsu cerību piepildījumu. Mārai tika veikta sarežģīta aknu transplantācijas operācija un viss izdevās veiksmīgi. Māra dzīvos!

Mazā Māra šobrīd braši rāpo un slejas kājās un ir bezgala jautrs un dzīvespriecīgs bērns.

Esam atgriezušās mājās, Latvijā. Mēs, Māras ģimene, izsakām Jums vislielāko pateicību par to, ka bijāt ar mums!

Jūsu pārlūkprogrammā šis attēls varētu nebūt redzams.

Māras Miķes ģimene

Komentāri 2

Roze

Lai mazajai Mārai laba veselība un dzīvesprieks. Vēlu veiksmi Miķu ģimenei!

pirms 10 gadiem, 2010.06.17 10:33

Dāma

Kaut kas neticami skaists,lai mazajai meitenītei stipra veselība un saulaina bērnība.

pirms 10 gadiem, 2010.06.17 08:58

Lietotāju raksti