Ir sākusies ikgadējā labdarības akcija „Skola Sauc!”

Jau sesto gadu labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” aicina palīdzēt uzsākt skolas gaitas bērniem, kuru vecākiem nav iespējas sagādāt un nodrošināt visu nepieciešamo mācību gada sākšanai. Iepriekšējā gadā, pateicoties privātajiem ziedotājiem un uzņēmumu atbalstam, izdevās piepildīt 467 bērnu un jauniešu skolas somas. Aicinām atbalstīt bērnus un jauniešus no audžuģimenēm, daudzbērnu ģimenēm, kā arī sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm arī šogad!

Šajā akcijā ziedojumu nodošana būs īpaši ērta, jo ikvienam būs iespēja ziedot skolai noderīgās lietas* „Pasta Stacijas„ terminālos visā Latvijā no 11. līdz 31.augustam.

Kā arī uzņēmumiem vai individuālajiem ziedotājiem tiek piedāvāta iespēja ātri un ērti veikt ziedojumu, iegādājoties jau gatavus komplektus ar skolai noderīgām lietām SIA „Officeday Latvia” ( http://www.officeday.lv/)  interneta veikalā, kā arī Palīdzēsim.lv stendā Rīgas svētku laikā 16.augustā (netālu no Operas tiltiņa) un HK “Dinamo Rīga“ spēļu laikā “Latvijas Dzelzceļa kausa” ietvaros no 26.-30.augustam, Arēnā Rīga.

Ar naudas ziedojumiem var palīdzēt, ieskaitot naudu organizācijas kontā ar norādi  – akcijai “Skola sauc!”. Rekvizīti: Nodibinājums “Palīdzēsim.lv”, vienotais reģ. Nr.: 40008137568; Jauniela 21 – 1, Rīga, LV – 1050; AS SEB banka, LV90UNLA0050013761397, UNLALV2X. Savukārt 1,42 EUR var ziedot, piezvanot uz labdarības tālruni 90006888.

Vairāk informācijas par atbalsta sniegšanu bērniem, kā arī ziedojumu izlietojumu -  www.palīdzēsim.lv

Skolai noderīgās lietas: zīmuļi, dzēšgumijas, pildspalvas (zilas, krāsainas), krāsainie zīmuļi, flomāsteri, lineāli, līme PVA, līmzīmuļi, šķēres, zīmuļu asināmie, zīmēšanas bloki A4, akvareļu bloki, otiņas, guaša krāsas; akvareļu krāsas, krītiņi (parastie, pasteļa, vaska), plastilīns, aplikāciju papīrs, krāsainais kartons, spīdīgās līmes. Burtnīcas (rūtiņu, līniju) klades (rūtiņu plānas, rūtiņu biezās, līniju) nošu burtnīcas, cirkuļi, transportieri, marķieri, līmlapiņas. Sporta tērpi, apavi un sporta inventārs.

Lietotāju raksti