Izglītības ministres apsveikums Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 100 gadu jubilejā 1

Izglītības ministres Tatjanas Koķes apsveikums
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 100 gadu jubilejā

 „Ļoti cienījamā Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas direktore Daina Dubre – Dobres kundze! Godājamie Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas simtgades svinību dalībnieki!
 
Tāpat kā katra zīle ir piederīga ozolam, tāpat Jūs, mīļie absolventi, skolotāji, darbinieki, audzēkņi, vecāki un atbalstītāji, esat piederīgi novada izglītības ozolam – Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijai, kas ir senāka pat par Latvijas valsti.

Dzimšanas dienu svinot, ir iespēja pateikt „Paldies, ka Tu esi!” un „Mēs Tevi mīlam!” ne tikai cilvēkam, bet arī savai izglītības iestādei. Vēlu no sirds izmantot šo iespēju! Savu paldies sūtu tradīcijām bagātās skolas bijušajiem un esošajiem pedagogiem un darbiniekiem par audzēkņiem doto iespēju daudzpusīgi pilnveidoties, būt attīstītām, atbildīgām un radošām personībām.

Lai ģimnāzija rod jaunas pārmaiņu iespējas ar ietekmi novada un visas valsts uzplaukumā! Ja profesionāli bagātā pieredze tomēr atduras pret kādām durvīm, ar uzrakstu „Durvis atvērt nav iespējams, tālāk iet nedrīkst!”, tad droši jāver šīs durvis vaļā, jo –  kad durvis ir līdz galam atvērtas, uz tām rakstītais nav redzams. Virzieties vienmēr uz priekšu!

Latviešu tautas sakāmvārds vēsta: „Sveces spožums nezūd saules gaismā”, tāpēc ikvienam vēlu: lai cik labi klātos kādā vietā ar Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā gūto mācību vai darba pieredzi, nekad nezaudējiet sirdī „sveces liesmiņu”, proti – mīlestību uz savu izglītības iestādi, esiet tās patrioti un atbalstītāji!

Sūtot sirsnīgus sveicienus jubilejā, ar cieņu – profesore Tatjana Koķe, izglītības un zinātnes ministre”.

Komentāri 1

liesminja

" nekad nezaudējiet sirdī „sveces liesmiņu”, proti – mīlestību uz savu izglītības iestādi, esiet tās patrioti un atbalstītāji!" teica Koke un aizklapeeja kaarteejo skolu.
Dumjaakas Latvijaa nava...

pirms 10 gadiem, 2010.08.02 23:11

Lietotāju raksti