Izmantojiet savas tiesības – balsojiet! 6

Pienācis laiks atkal doties uz pašvaldības vēlēšanām, Taču ļoti daudzi Alūksnes iedzīvotāji negrib iet vēlēt, jo ir zaudējuši ticību. Tomēr uz vēlēšanām ir jāiet! Tās ir mūsu tiesības, kuras reizi četros gados ir jāizmanto, izsakot savas domas. Deputāti ar mums rēķinās tikai pirms vēlēšanām, tāpēc ir jādomā, kuri būs tie, kas aizstāvēs mūsu intereses, uzlabos mūsu dzīvi, rūpēsies par pilsētas sociāli ekonomisko attīstību.

Atcerieties pagājušās vēlēšanas! Par ko jūs balsojāt? Un desmit reizes padomājiet, ko toreiz deputātu kandidāti jums solīja un ko no tā izpildīja..Vai viņi jums palīdzēja? Pār kādiem komunālajiem pakalpojumiem maksa ir samazinājusies, kādas darba vietas ir radītas un kādas likvidētas, vai dzeramais ūdens ir tīrāks un vai ir uzlabojusies jūsu dzīves kvalitāte. Lai solītāji nedomā, ka esat visu aizmirsuši!

Vērojiet, kā deputāti lēkā no viens partijas uz otru, veido jaunas partijas – lai tikai iekļūtu domē. Viņu vienīgais mērķis ir uzlabot savas ģimenes biznesu un finanšu stāvokli. Skatieties, kā viņi šobrīd aģitē un atkal sola, bet nepildīs. Pašreiz jūs esat viņiem vajadzīgi. Bet nepārdodieties par 5 latiem, par šņabja pudeli, par malkas klēpi, par īslaicīgu apmierinājumu, jo pēc tam būs četrus gadus jāmokās un jādomā, kā izdzīvot. Nezaudējiet savu pašcieņu!

Atgādinām, ka 2005.gadā ievēlētie deputāti pasliktināja mūsu dzīves apstākļus. Ar deputātu piekrišanu tika mainīts “Alūksnes namu” statuss. Bez iedzīvotāju piekrišanas ir radīta komercfirma, kas rēķinās tikai ar savām interesēm. Atskaitījumi no māju kontiem “Alūksnes namu” administrācijai no 2005.gada ir pieauguši par 343,7 procentiem. Salīdzinājumam – Rīgā vienā no namu pārvaldēm priekšsēdētāja alga ir 1400 latu par 1000 māju apsaimniekošanu, un tikpat liela alga ir Alūksnē par apmēram 90 māju apsaimniekošanu. Līdz pat šim laikam iedzīvotāji nav informēti par “Alūksnes namu” tarifiem, kaut gan deputāti solīja to izdarīt ar laikraksta starpniecību. Trīs domes deputāti bez savas amata algas saņem otru vai pat trešo algu no “Alūksnes namiem” par iedzīvotāju līdzekļiem! Ko labu viņi ir izdarījuši iedzīvotāju labā? Neko. Visi komunālie pakalpojumi ir sadārdzinājušies. Vai kāds no deputātiem pārbaudīja šo tarifu pamatotību? Daudzu namu iedzīvotāji ņēma kredītus remontiem, dzīvokļu iegādei, mācībām un citām vajadzībām. Tagad viņi ir palikuši bez darba, bet “Alūksnes namu” apetīte tikai aug. Krīze nav skārusi ne štatu sarakstu, ne likusi samazināt algas.

Mūsu nākotne, darba vietas, komunālo pakalpojumu cenas šobrīd ir mūsu rokās. Pēc vēlēšanām būs par vēlu, ja nepratīsim izvēlēties īstos deputātus. Viņi ir tautas kalpi. Balsojiet par tiem, kuri spēs nodrošināt visiem normālus dzīves apstākļus! Neesiet pasīvi, jo katra nenodotā balss palīdzēs tikt pie varas tādiem, kuri nav cienīgi ieņemt deputātu vietas novada domē!

Komentāri 6

veletajs

ja cilvēks nepiedalīsies vēlēšanās, tad lielākas iespējas patreizējiem labumu sludinātājiem vieglāk savākt balsis turpmākai savai darbībai domei...

pirms 12 gadiem, 2009.06.05 10:20

West

Nepazīst ušo kundzi un vienalga kurš rakstījis, bet taisnība!
L_Tips - lūdzu nespridziniet mūs!.....

pirms 12 gadiem, 2009.06.04 18:00

Ervins

Ko zem varda- mes- gribeja pateikt ši sieviete.Pati viņa velet nevar,jo ir Krievijas federacijas pilsone.Pie kam,ari,nav majas vecaka. Pec rakstišanas stila var noprast, ka rakstijis kads cits-ši kundze tikai parakstijusies. Daļai no teikta pat varetu piekrist,ja ši kundze nosauktu vardus un uzvardus un apstiprinajusi savu rakstu ar faktiem. Visuma un kopuma-lets populism ar domu,ka visi ir zagļi un viņa vieniga zin ko darit un ka Latvija jadzivo.

pirms 12 gadiem, 2009.06.03 14:58

ezis

cien. Sisojevas kundze. ja jau veiciet aģitāciju, tad nosauciet, kuri ir tie, kas spēs nodrošināt visiem normālus dzīves apstākļus.

pirms 12 gadiem, 2009.06.03 13:51

.....

Vislabakais ir neiet,boikotet tik ilgi,kamer bus sakarigi cilveki nevis partijas

pirms 12 gadiem, 2009.06.03 11:15

Lietotāju raksti