Izteiksim Andrim Bērziņam atbalstu! 10

Šķiet, nu jau katrs, kam nav slinkums, cenšas atrast kādu aizskarošu vārdu par Valsts prezidenta tiešo valodu un izteiksmes veidu. Arvien biežāk medijos un sociālajos tīklos pārādījušies mēģinājumi “iedzelt” prezidentam par viņa izturēšanās un komunikācijas manieri.


Bet atcerēsimies, ka cilvēki pasaulē nav vienādi. Temperamenti ir dažādi, cilvēki atšķiras viens no otra pēc rakstura iezīmēm un uzvedības. Tāpēc milzīga daļa uz prezidenta pusi virzīto pārmetumu ir pilnīgi lieki vai pat muļķīgi.


Arī pārmetumi Valsts prezidentam par to, ka Putina uzaicinājums ierasties Latvijā joprojām ir spēkā, liecina par starpvalstu attiecību un elementāras diplomātijas izpratnes trūkumu. Jebkuram domājošam indivīdam ir skaidrs, ka nepieciešams saglabāt kaimiņvalstu sadarbību. Pat Zviedrijas ārlietu ministrs uzskata, ka Baltijas valstīm nav jāuztraucas par tiešiem draudiem un uzsver, ka noteikti neatbalstītu diplomātisko saišu saraušanu ar Krieviju.

Taču, acīmredzot, viedokļi par Valsts prezidenta lēmumiem un rīcību atšķiras. Un, kā jau bieži vien tas notiek, sabiedrība un mediji par patiesības nesējiem uzskata skaļākos bļāvējus. Bet Valsts prezidentam ir taču arī ne mazums atbalstītāju, vai ne?


Organizēsimies vienotā, savstarpēji koordinētā un aktīvā kustībā, lai sabiedrība un mediji sadzirdētu arī mūsu balsi, ka Valsts prezidents Andris Bērziņš ir vīrs ar taisnu stāju, pats savu galvu uz pleciem, kurš neatsaucas katram skribenta vai ārzemju vietvalža svilpienam.


Mums beidzot ir Valsts prezidents, kurš pats domā un dara. Izteiksim Andrim Bērziņam atbalstu. Rakstiet: [email protected] un pastāstiet, kāpēc arī Jūs vēlaties atbalstīt Andri Bērziņu. Visus atbalsta vārdus nogādāsim Valsts prezidenta kancelejā.


Droši varat šo vēstuli arī pārsūtīt tālāk saviem draugiem un paziņām.


Cieņā -
Ināra Laizāne, Raivis Krūmiņš, Jana Tomsone, Inga Ločmele, Jānis Akurāters, Uldis Sils, Viktors Kalniņš, Iveta Balode un daudzi citi.

Komentāri 10

induss

Ja viņš ir parasts, valsts lietās 3 gados tā arī maz sajēdzošs, ja ir maza izpratne, kādam ir jābūt valsti pārstāvošai personai. Ja līdz šim laikam nav sapratis, ka ar atklāti nedraudzīgām personām nav jālišķējas, ja tiešām daudzreiz ir neērti,ka manu valsti pārstāv tāda persona, kāpēc man būtu jāatbalsta?{vēl jo vairāk atceroties to sīkumaino Saeimas atriebībiņu, viņu ieliekot}. ES viņu neievēlēju, man nav viņa atbalsts! Un šī uzsaukuma autori atkal atsaucas uz kaut kādiem švābu" brāļu", kas nodeva Staļinam mūsu karavīrus,viedokļiem! Labāk atbalstiet mani, kura invaliditātes nabaga dāvana no tādiem kā viņš, ir 35 reizes mazāka,nekā šī bijušā komunisteļa izshēmotā pensija.

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 11:11

Stepanovs

bērziņs ir vecs komunists un tikai tad Latvijas prezidents, kurš aktīvi grauj Latviju un strādā Kremļa interesēs

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 12:35

cilvēciņš

Kāds vēl atbalsts,ko tāds vispār neprot kaunu un nepazūd,bet aģitē sev te aistāvjus? Vai ta kauna nemaz nav,laikam sen nav sists,ko???

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 13:07

Arvis Makars

Pilniigi tuk$a vieta ne prezidents,knapi var parunaat latvie$u valodaa,nerunaajot par citaam.Prezidentam ir Jaaspodrina valsts teels vinj$ to veel vairaak nomelno.

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 13:09

ss

Nost ar shito nekompetento marioneti! Prezidents johaidii, man kaiminj Peecis buuru uz pusi labaaks valsts un savas tautas paarstaavis ne kaa shitas tirlinsh.....

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 13:37

Zuze

Ak, Dievs, kurā valstī vēl šitādi brīnumi notiek...

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 14:33

Pilsone

Bērziņa kungs nav prezidents! Latvijas iedzīvotājs ar saviem plusiem un mīnusiem, jā! Bet ne prezidents! Diemžēl ne jau Latvijas pilsoņi izvēlas sev prezidentu!

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 15:43

jezups

Es arī nesaprotu,kādēļ man būtu jāatbalsta šitas jokainais onkuliņš?
Labāk lai sēž pensijā, a tad aizbrauks uz ārzemēm un nedod Dies sāks atkal angiski no lapiņas runu lasīt,kauns tak!

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 16:36

Lietotāju raksti