Ja tu man esi... 6

Ja tu man esi, man nevajag ne debesis, ne zemi... Šie dziesmas vārdi raksturo, to, ko es jūtu pret savu iemīļoto. Bijām kopā pusotru gadu, ja tā to varētu nosaukt. Tas nenozīmē kopdzīvi, bet gan randiņus, brīvā laika pavadīšanu, nedēļas nogalēs uz mīlestības spārniem traucoties no galvaspilsētas mājup uz laukiem. Bija super labi!

Un tad vienā dienā teicu: “Varu salabot tavu auto. Varu parūpēties par to. Remontēšana ir mans hobijs līdztekus studijām augstskolā.”

Atbilde bija pārsteidzoša, viens vienīgs vārds – nē!

“Kāpēc? Es taču varu tev sniegt daudz vairāk par izklaidi!” iebildu es. Atbildes vēl nebija. Un es turpināju savu sakāmo ar jaunu priekšlikumu: “Es pametīšu studijas. Nekur vairs nebraukšu, meklēšu darbu tepat un mēs būsim katru dienu kopā.”

Atbilde bija: “Nē! Tur nekas nevar iznākt. Tu pēc tam man to nepiedotu. Mēs vienalga nepaliktu kopā.”

Vēl domāju, ka tā ir tikai tielēšanās, līdz pajautāju vēl tiešāk: “Kam tad es tev vispār esmu vajadzīgs, ja neko ar mani nevēlies, ja nav nekādu nolūku attiecībā pret mani?”

“Tu man esi vajadzīgs seksam,” atbildēja mans draugs.

No tā brīža mēs jau divus gadus neesam kopā. Taču es nevaru viņu aizmirst. Esmu pabeidzis studēt augstskolā un palicis strādāt galvaspilsētā. Viss ir labi. Man ir daudz draugu, daži īpaši tuvi, tomēr... projām tieši viņš – mans vissuperīgākais draugs - ir manos sapņos. Brīvos brīžos un katros svētkos es skumstu tieši pēc viņa. Es ceru, ka ar laiku tas pāries.


Komentāri 6

a voj, a voj

Eu, toč, zilo stāsts! Es ir beigts...

pirms 12 gadiem, 2009.11.15 23:41

Varen labs raksts, tiešām izcils, pat ļoti...Būs laikam jāizlasa!

pirms 12 gadiem, 2009.11.15 16:56

Mareks

atkal tuvojās mēness fāžu maiņa :) Slimajiem pieder pasaule

pirms 12 gadiem, 2009.11.15 15:38

valters

“Tu man esi vajadzīgs seksam,” atbildēja mans draugs.

Esmu pabeidzis studēt augstskolā un palicis strādāt galvaspilsētā.

pēc šitā texta laikam iet runa par gomikiem
nabaga zilajam sirsniņa sāp

pirms 12 gadiem, 2009.11.15 15:26

Gatiss

Un ko ar šo rakstu gribēja pateikt raksta autors.....

Sorry par tiešumu, bet tāds bezemociju kunkstiens pēc aizgājuša laika... laika, kad itkā ir dzimusi vienpusēja mīla, bet tajā pat brīdī rakstā nav jūtams, ka patiesi cilvēks skumst pēc otra...

No pieredzes varu teikt, ka ir jāskatās uz priekšu un jādomā kā rast kādu daudz jaukāku mīļoto cilvēku ;) nevis jāsēro par to, kas bijis...

pirms 12 gadiem, 2009.11.14 17:42

Lietotāju raksti