Jauns norēķinu pakalpojums Latvijā – automātiskie maksājumi no norēķinu kartēm

AS „OpusCapita” nāk klajā ar jaunu risinājumu norēķinu jomā, piedāvājot pakalpojumu Automātiskie maksājumi no norēķinu kartēm (AMNK), kas pieejams visiem Visa, MasterCard un American Express kredītkaršu un debetkaršu īpašniekiem neatkarīgi no norēķinu kartes izdevējbankas un valsts.

Ar mērķi nodrošināt ērtu un funkcionālu pakalpojumu ikvienam, kurš vēlas izmantot automātisko rēķinu apmaksu, OpusCapita ir izstrādājis AMNK, kas palīdzēs ietaupīt laiku, nodrošinot savlaicīgus maksājumus un izslēdzot soda naudu risku par kavētiem norēķiniem. Būtiska priekšrocība uzņēmumiem – vienošanās jāslēdz tikai ar OpusCapita, kas AMNK nodrošina visu banku klientiem.
Pieteikšanos AMNK pakalpojumam iespējams veikt elektroniski, autorizējoties www.rekini.lv portālā.

Pirmie uzņēmumi, kuri jau piedāvā saviem klientiem jauno norēķinu veidu ir sporta klubi, preses izdevēji un apsardzes uzņēmumi, taču paredzams, ka tuvākajā laikā to skaits strauji pieaugs. AMNK saviem klientiem plāno piedāvāt arī telekomunikāciju operatori, apdrošinātāji, komunālo pakalpojumu sniedzēji un citu nozaru uzņēmumi.

 „Strādājot rēķinu apstrādes jomā, esmu novērojis, ka cilvēki labprātāk sniedz maksājumu karšu datus, nevis konta informāciju. Tas savā ziņā liecina, ka esam radījuši klientiem draudzīgu risinājumu,” savās pārdomās par AMNK dalās Aldis Greitāns, OpusCapita valdes loceklis.

Jau ziņots, ka līdz ar integrāciju eirozonā maksājumiem Latvijā ir jāatbilst Vienotās Eiropas Maksājumu telpas (SEPA) prasībām, tāpēc no 2015.gada 1.janvāra ir mainījusies tiešā debeta jeb automātiskās rēķinu apmaksas kārtība, un līdzšinējā pakalpojuma vietā ir izstrādāti citi risinājumi. Tādējādi šobrīd tirgū pieejami vairāki atšķirīgi pakalpojumi, ieskaitot AMNK, kuru piedāvā OpusCapita un Bankas.

OpusCapita, OpusCapita Group Oy uzņēmums, ir vadošais e-rēķinu un automātisku maksājumu apstrādātājs Latvijā. Tā darbības joma saistīta ar finanšu procesu attīstību un uzlabošanu, izmantojot automatizāciju vai pilnu biznesa procesu ārizvietošanu un sniedzot šos pakalpojumus vairāk kā 10 000 biznesa klientiem. Uzņēmums darbojas 9 Eiropas valstīs, nodarbinot 2400 profesionāļu.

Lietotāju raksti