Kam celulīts, kam dilērīts... 3

Mēs zinām, kā notika vēlētāju balsu zvejošana. Vēl tagad nostāsti klīst... Par pusstopu daudzi aizgāja un nobalsoja tā, kā vajag. Nākamais etaps ir deputātu balsu pirkšana. Tas ir process, kas nekad nebeidzas, kuram izsekot ir viegli, bet aprobežosimies ar aizmugurisku aprunāšanu, jo acīmredzamo pierādīt ar faktiem ir gandrīz neiespējami.

Nevar nepiekrist viedoklim, ka deputātiem nav vecuma cenza. Taču grūti apšaubīt arī apgalvojumu: jo vecāks deputāts, jo vieglāk uzpirkt. Protams, ir arī izņēmumi. Un tomēr lielā daļā gadījumu katram ir sava cena. Tomēr visam pamatā ir vēlme turpināt ceļu pa labi iemīto taku. Iedomājieties tikai, kā lai cilvēks tagad pēkšņi samierinās ar minimālo algu, ja līdz šim ir pelnītas teju divas štukas mēnesī?! Es nemaz nerunāju par 13.algu, prēmijām, piemaksām, dāvanām, ārzemju komandējumiem utt. Turklāt par brīvu lietos auto, telefons! Un baudīts gods un cieņa, pat lietojot alkoholu vai mētājot šautriņas darba laikā un darba vietā. Kā lai atradina sevi no sēdošana darba, sekretārītes maiguma, ja tādam dzīvesveidam ir atdoti gadi un ja ķermeni jau neatgriezeniski savā varā ir pārņēmis celulīts? Samierināties ar krasām pārmaiņām ir neiespējami. Sevišķi, ja organisms, kā saka, prasa savu. Un tomēr es esmu par skaudro realitāti un par tas uzveikšanu. Arī es savā laikā biju atbildīgā amatā un zinu, ko runāju. Nav tādu problēmu, ko nevarētu atrisināt, ir tikai jāķeras vērsim pie ragiem. Piemēram, no alkohola atkarības joprojām var ārstēties medicīniski, dziednieciski, kodējoties vai, aktivizējot gribasspēku. Tam par labu kalpo ekonomiskā krīze. Ir jātaupa. Arī uz alkohola rēķina. Mani savulaik uz glāzīšu cilāšanu galvenokārt pamudināja personiskā sekretāre. Kā aizgāju no darba, tā vairs viņas vilinājumiem nebija nekādas varas pār mani. Reiz Jāņos nejauši satikāmies, bet... es jau biju mainījies. Un viņa novecojusi. Tie triki ar iedzirdīšanu pie manis vairs negāja cauri...

 

Ar cīņu pret celulītu ir vēl vienkāršāk. Arī šajā jautājumā krīze nāk mums talkā. Piemēri nav tālu jāmeklē. Kaut vai mana sieva treknajos laikos aizrāvās ar tā saucamo homeopātisko mezoterapiju, kad ļoti mazās devās ādā tiek ievadīti medikamenti un vitamīnu komplekss ar mērķi izlīdzināt grumbas un izkausēt apelsīnu (celulītu) uz savas ādas. Tagad nekam tādam mums vairs nav naudas. Sievuks šovasar kā traks ogo - kā agri no rīta ieiet mežā, tā vakarā tumsā iznāk no tā. Un tavu brīnumu! Celulīts pazudis kā nebijis!

 

Sieva saka, ka nekad nebūtu domājusi, ka odu indes dabiskajām injekcijām visā ķermenī un pašmasāžai (kasoties) būs tāds lielisks efekts! Te nu mēs redzam, kāpēc mūsu senči - veči - nenodzērās un sences - sievas - saglabāja tvirtu miesu līdz pēdējai stundiņai. Mīļie, es ļoti ceru, ka krīze mums visiem, tostarp bijušajiem pašvaldību amatvīriem un amatsievām, palīdzēs saplūsmei ar mūžīgajām vērtībām.

Komentāri 3

jauni laiki, bet... vai arī jauni tikumi atnāKUŠI, turklāt - krīzes apstāklos. nekas nemainīsies. tikai naudas kļuvis mazāk

pirms 12 gadiem, 2009.07.18 13:32

a

Teni vienkarsi prieks par Taviem murgiem un ja vel naudu maksa!!!

pirms 12 gadiem, 2009.07.18 11:41

Lietotāju raksti