Kariņš: Covid-19 izplatība Latvijā tiek mērķtiecīgi kontrolēta

Jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatība Latvijā tiek mērķtiecīgi kontrolēta, ceturtdien mediju pārstāvjiem atzina Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Pēc premjera teiktā, jaunākie dati par Covid-19 izplatību apliecina, ka Latvijā šīs slimības izplatība tiek mērķtiecīgi kontrolēta. 

Kariņš izteica pateicību Latvijas iedzīvotājiem par aktīvo līdzdalību slimības izplatības ierobežošanā. "Tas liecina, ka esam saliedēti un disciplinēti. Mums tā ir jāturpina," uzsvēra premjers.

Tāpat Kariņš pateicās Latvijas pašvaldību vadītājiem par aktīvo rīcību slimības izplatības kontrolēšanās un pārvaldīšanā.

Jau ziņots, ka Covid-19 testēto skaits pēdējā diennaktī pieaudzis līdz 1406, kamēr infekcija apstiprināta deviņiem iedzīvotājiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Līdz šim konstatēti 675 Covid-19 inficētie, savukārt izmeklējumu kopskaits sasniedzis 31 302.

Patlaban stacionārā atrodas 45 pacienti, tajā skaitā 42 ar vidēju slimības gaitu, bet trīs pacienti ar smagu slimības gaitu. No stacionāra līdz šim izrakstīti 57 pacienti.

Kopumā Latvijā līdz šim miruši pieci pacienti, kas bija inficējušies ar Covid-19 infekciju, par vēl vienu cilvēku SPKC gaida pataloganatoma slēdzienu, lai noteiktu nāves cēloni.

Lietotāju raksti