Ko viņa dara ar manu ķermeni? 20

Ar Ellu mēs kopā esam tikai mēnesi, bet jau pirmajā randiņā viņa mani pārsteidza un turpina pārsteigt ar katru reizi vairāk. Sekss viņai patīk, tas viņu radoši iespaido. Ella tad kļūst māksliniece. Nevaldāma un ļoti skaista.

Viņa zīmē uz mana ķermeņa. Šim nolūkam viņai der viss, kas pa rokai. Pirmoreiz viņa izgreznoja manu kājstarpi ar pakusušu saldējumu, kuru nebijām apēduši, pirms likāmies gultā. Bija auksti, taču kļuva karsti pēc tam, kad Ella savu gleznu no mana ķermeņa izlaizīja. Citureiz viņa izmantoja sarkanajā vīnā mērktas garneles. Ir zīmējusi arī ar šokolādes tāfelīti. Lieliski kūstot uz manas ādas! Reiz Ella mani visu apbēra ar cukuru un pēc tam veidoja rakstus tajā. Piekalta. Biju kā cukurgailis.

Tas, ko viņa zīmē, nav vārdos aprakstāms. Kaut kādas zīmes, ķeburi, ornamenti. Vārdu sakot - kaut kas sirreāls. Ir brīži, kad šis process man sagāda baudu, bet reizēm padara niknu. Es jūtos kā tāds upuris. Kā noplūkts cālis. Un tad atkal kā dievināšanas objekts. Un ja tas viss šad tad beidzas ar vēl vienu kasmīgu tuvību, tad viss pieder pie lietas. Bet...

Vakar Ella rīkojās ar mani galīgi bez izdomas. Paņēma parastu lodīšu pildspalvu un uz mana dibena un gurniem sazīmēja, kā viņa pati sacīja, leduspuķes. Es iebildu, ka šo mākslu no mana ķermeņa būs grūti noberzt, turklāt āda tad sāpēs. Ella teica: "Lai paliek. Neaiztiec neko. Es nākamreiz, kad tiksimies, pārbaudīšu. Ja zīmēto būsi nomazgājis, tad starp mums viss cauri."

Tā nu netieku gudrs. Jūtos neveikli. Gribas nomazgāties. Taču bail, ka Ella var piepildīt savus draudus. Man šķiet, ka es bez viņas nespēšu dzīvot. Bet ja nu viņa tikai smejas par mani? Un cik ilgi tā var turpināties? Kādu mākslu ar manu ķermeni viņa sadomās izveikt nākamreiz?

Komentāri 20

Ance uz ZXZZ

Paši jūs pastulbi. Palasiet sevi. Te džeks izlicis sevi kā uz delnas. Obligāti jāiespļauj, ja? Super pieredze viņam ir, ja kas. Jums laikam skauž, ka pašiem nekā tāda nav un nebūs, jo nevarat to savā liekulībā atļauties.

pirms 11 gadiem, 2009.11.13 12:16

zxzz

Ance tev ko, kaut kas personisks pret to skolotaaju, cilveeks normaali izsakaas ko tu brauc virsuu.Kas tev klimakss vai pubertaate tas ka niks tads jau nenozime, ka vina patiesam skolotaja, ja tev kas pret skolotajiem. Bet tas dzeks Andris biski pastulbi uzrakstijis tur es piekritu tiem viedokliem. Sorry, man garumzimes neiet a to saks tulit braukt man virsuu par kludaam:)

pirms 11 gadiem, 2009.11.12 15:06

Ance

Skolotāj, pati precīzi esi raksturojusi sevi.

pirms 11 gadiem, 2009.11.11 22:26

skolotāja Ancei

Redzi, draudziņ, izskatās, ka tev viss ir vai nu balts vai melns... Nu varbūt pelēko vēl dzīvē pieņem? Bet patiesībā mums apkārt ir tik daudz krāsu, laimīgi tie, kas tās spēj saskatīt.
Pilnīgi piekrītu ne-mammas viedoklim...

pirms 11 gadiem, 2009.11.11 20:01

Ance

Skolotāj, par daudz pareizības. Līdz vēmienam. Man labāk patīk lasīt šitā puiša gaudu dziesmu. Vismaz dabiski un bez piepacelta baltuma.

pirms 11 gadiem, 2009.11.11 15:01

ne-mammma

Kvalitatīvu literatūru šada veida lapelēs neviens neraksta,.!

pirms 11 gadiem, 2009.11.11 13:25

Mamma

Nu ko lai saka tiem, kuru uzskata, ka esmu pa spundi barota:)))) Mani bērni zin, kas ir divu cilvēku attiecības, tajā skaitā arī sekss. Saruna ir par to, lai mēs bērniem neizkropļotu priekštatu par attiecībām. Uzsveru SKAISTAJĀM attiecībām, tajā iekļaiujot arī seksu !

pirms 11 gadiem, 2009.11.11 11:41

Skolotāj, dievīgu notāciju nolasīji! Tencinām! Profesionāli augstā līmenītī. :))

pirms 11 gadiem, 2009.11.11 10:37

skolotāja

Es taču nerunāju par seksu, mazulīt, darīt Tu vari tieši vai mazāk tieši, un gar to, kā to daru es, kas man trūkst vai pāri paliek - tev nav nu absolūti nekādas daļas. Izlasi vēlreiz manu komentāru, tad varbūt arī nāks saprašana, kas tad īsti tajā nodēvēts par noplicinošu (tā ir, kad cilvēkam prātā tikai viena doma...) Bet, ja autors (šoreiz Andris, citreiz Jānis vai Anna) vēlas un jau ir mēģinājis šo procesu uzlikt uz papīra, tad tā jau ir lieta, ko jāmāk pasniegt lasītājam (daudziem lasītājiem, jo to ievieto publiskajā mājas lapā), lai būtu ko lasīt un lai būtu interesanti lasīt.
Par tiešo seksu var lasīt anekdotes un medicīnas enciklopēdiju (tas iepriekšējā komentāra autoram/ei).

pirms 11 gadiem, 2009.11.11 08:49

Skolotāj, sekss vienmēr ir tiešs. Skumji, ja šo jomu dēvē par noplicinošu, tātad pašai trūkst seksa. Bet vidusskolēniem, vismaz daudziem no viņiem, netrūkst. Jaunieši paši veido savu privāto dzīvi bez skolotāju un vecāku norādēm.

pirms 11 gadiem, 2009.11.11 08:40

Skolotāj, sekss vienmēr ir tiešs. Skumji, ja šo jomu dēvē par noplicinošu, tātad pašai trūkst seksa. Bet vidusskolēniem, vismaz daudziem no viņiem, netrūkst. Jaunieši paši veido savu privāto dzīvi bez skolotāju un vecāku norādēm.

pirms 11 gadiem, 2009.11.11 08:40

skolotāja

Nabadzīgi, noplicināti, priekš izvēlētās tēmas pārāk tieši - kā ar āmuri pa galvu! Ja šajā tekstā izmantotu spilgtus epitetus, skaistus divdabja teicienus, paspēlētos ar krāsainākiem apzīmējumiem, literārais darbiņš kļūtu baudāms pat MAMMAI.
Iztēle un fantāzijas lidojums diezgan primitīvs, pagaidām palicis apmēram ceļgala līmenī... Cienījamais autor, latviešu valodas stundās nevajadzēja gulēt, nemaz nerunājot par darbu mājās un bibliotēkas apmeklējumiem. Bagātiniet, cienītais/tā savu valodu, jo Jums tā diemžēl nav Dieva dota!

pirms 11 gadiem, 2009.11.11 08:31

Reno

Mammu, laikam šis ir vienīgais un vēl pašvaldības portāls, ko apmeklē. :) Kā pa spundi?

pirms 11 gadiem, 2009.11.10 23:46

lensa

Nav runa par seksu vai erotiku, ja tā sakarīga un atbilstošā vietā. Bet šitāds murģelis te... Neizprotu ne jēgu, kāpēc te ielikts, un, ja godīgi, arī absolūti neliekas seksīgi.

pirms 11 gadiem, 2009.11.10 21:42

Aņa

Sekss arī pie mums ir. Veselīgs, labprātīgs sekss nav nekas pretīgs. Ak, vai MAMMA, tiem vecākiem, kas iepotē bērnos liekulību un nepatiku pret normālo.

pirms 11 gadiem, 2009.11.10 21:27

Mamma

Vai nu vispirms nevajadzētu doties likumīgā laulībā un tad sākt grābstīties pa kājstarpēm! Te nu skaidri redzam, kuri ir bērnu namu kontingenta ražotāji! Pretīgi lasīt! Vai neienāk nevienam prātā, ka šo portālu lasa arī nepilngadīgie????
Atcerieties vēsturi - Roma sagruva netiklības dēļ !

pirms 11 gadiem, 2009.11.10 21:23

Oka

Super! Kur varu satikt to meiteni? Es arī gribu...

pirms 11 gadiem, 2009.11.10 20:16

Lensa

Kas tas par murgu??? :o Vai tiešām te ir īstā vieta tik neveikliem rakstījumiem?

pirms 11 gadiem, 2009.11.10 18:39

Lietotāju raksti