Kuras ir traumatiskākās horoskopa zīmes? 7

Kā liecina „BTA Insurance Company” SE dati, Auna, Zivs un Vērša Zodiaka zīmē dzimušās sievietes biežāk gūst traumas, salīdzinājumā ar citu zīmju pārstāvēm. Savukārt visvairāk nelaimes gadījumiem pakļauti un traumas gūst Vēža zīmē dzimušie stiprā dzimuma pārstāvji.

Izpētot nelaimes gadījumus un cilvēkus, ar kuriem tie notikuši, jāsecina, ka gandrīz 95 % Vērša, Auna un Zivs zīmē dzimušo sieviešu gūtās traumas ir roku un kāju savainojumi. Starp vīriešiem izceļas tieši Vēža zīmes pārstāvji, citu zodiaka zīmju un traumatisma īpaša saistība netika novērota. Iespējams, tas izskaidrojams ar to, ka vīriešiem kopumā ir ievērojami lielāka nosliece gūt traumas nekā sievietēm.

Kā pastāstīja sertificēts astrologs Kristaps Baņķis, ar lielāku traumatismu visbiežāk saskaras cilvēki ar spēcīgu Marsa un attiecīgi to pārvaldošo Zodiaka zīmju – Auna un Skorpiona – akcentiem horoskopā. „Turklāt tieši Auni ir visvairāk pakļauti nelaimes gadījumiem, jo zīmes daba paredz neapdomību un risku. Savukārt Skorpiona traumas parasti ir dzīvībai daudz bīstamākas.. Liela iespēja, ka Vērša zīmē dzimušajam kāda no Saulei vistuvākajām planētām atradīsies tieši Auna zīmē. Tas pats attiecas arī uz Zivīm, turklāt Zivis skaitās „miegaināka” zīme, un ar tās pārstāvjiem negadījumi nereti notiek aiz neuzmanības. Tas arī izskaidro, kāpēc apdrošinātājam, izpētot savus datus, ir iezīmējusies šāda trijotne – Zivis, Auns, Vērsis, kas biežāk gūst traumas.”

Ilva Priedniece, „BTA Insurance Company” SE Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore: „Esam novērojuši, ka Vērša zīmē dzimušās sievietes ne vien biežāk gūst traumas, bet ir arī aktīvākas, iegādājoties apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem, salīdzinājumā ar citām zīmēm. Parasti viņas iegādājas ne vien pamata piedāvājumu, bet arī apdrošina papildu riskus. Lai gan visbiežāk traumas gūst tieši vīrieši, un pēdējā gada rādītāji liecina, ka 60 % traumu guvēju bija tieši stiprā dzimuma pārstāvju, par nelaimes gadījumu apdrošināšanu kopumā, vismaz iepriekšējos gados, vairāk rūpējās sievietes, iegādājoties to gan sev, gan tuviniekiem. Taču pagājušajā gadā un arī šogad esam novērojuši pozitīvu tendenci - aizvien pieaug to vīriešu skaits, kuri paši iegādājas apdrošināšanu. Viņu noslēgto nelaimes apdrošināšanas līgumu skaits veido 50 % no kopējā apjoma.”

„Kopumā rūpes par apdrošināšanu lielākoties raksturīga Vēža un Skorpiona zīmēm. Acīmredzot Vēžu piesardzība liek apdrošināties, savukārt iedzimtais bailīgums kā magnēts piesaista to, no kā apdrošinājies, tāpēc arī Vēža zīmē dzimušie visvairāk pakļauti nelaimes gadījumiem un gūst traumas” skaidro K. Baņķis.

Prognozējot nākamos divus gadus, astrologs uzsver, ka cilvēki ļoti pamatoti uztrauksies par savu dzīvību, drošību un labprāt apdrošināsies. Prioritāra būs medicīniskā apdrošināšana, piemēram, dzīvības apdrošināšana, kopmantas aizsardzība. Pieaugs interese par kolektīvu apdrošināšanu un uzņēmējdarbības risku novēršanu. Apdrošināšana kļūs vēl personiskāka.

Komentāri 7

nekas

nav traumējošāk par stulbumu un nekaunību

pirms 8 gadiem, 2012.11.19 15:45

okk

Un par tādiem murgiem kāds autorei arī algu maksā?

pirms 8 gadiem, 2012.11.01 14:23

strēlnieks

Vai tik neesi strēlniekam pakaļā iedūris?

pirms 8 gadiem, 2012.11.01 11:04

versis

nez kāpēc man tadi lieli ragi un galva sāp?

pirms 8 gadiem, 2012.10.30 16:30

vēzis

Piekrītu, redzot uz sava ķermeņa daudz rētu- visvairāk uz rokām un kājām, kā arī uz pieres.

pirms 8 gadiem, 2012.10.30 13:36

Lietotāju raksti