Labiekārto ģimnāzijas apkārtni 2

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā īstenots projekts „Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pagalma labiekārtošana”, ko projektu konkursā „Jauniešu brīvā laika pavadīšana, aktīvas atpūtas veicināšana saistībā ar Alūksnes pilsētas vides attīstību un iedzīvotāju drošību” finansiāli atbalstīja Alūksnes pilsētas dome.

Projekta vadītājas Sarmīte Zilaua un Elita Ausēja atzīst, ka iecerēto ideju īstenošana izdevusies un ir izveidota atpūtas vieta, kas veltīta skolas 100. gadu jubilejai. Simto jubileju Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija atzīmēs nākamajā gadā.

- Pašvaldības izsludinātajam konkursam iesniedzām trīs projektus un viens no tiem saņēma atbalstu. Paldies tiem cilvēkiem, kas palīdzēja šo ideju realizēt. Pirmkārt, Andim Jauniņam, kurš iedomāto „vīziju” radīja reāli, izveidojot sienu, kas vienlaikus kalpos arī kā reklāmas stends, atjaunoja jau senāk gatavotos soliņus un izgatavoja skolas 100. gadu jubilejai veltītu simbolisku ugunskuru. Uzņēmējs Aivars Platnieks dāvināja kokmateriālus šo objektu izgatavošanai. „Dreams&Teams” jaunieši nometnes laikā no 17. līdz 20. augustam palīdzēja sagatavot augsni rožu dobei. Stādus iegādājāmies Rīgā, Jāņa Uzulnieka rožu audzētavā, - par projekta īstenošanu stāsta Sarmīte Zilaua.

Projekta vadītājas pateicas par atbalstu Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas direktorei Dainai Dobrei - Dubrei,  kā arī skolas tehniskajiem darbiniekiem.

Komentāri 2

nu dod

Evita! Peec skaitla 100, punkts nav!!! jaaliek!

pirms 12 gadiem, 2009.09.16 00:35

Lietotāju raksti