Latvijā darbu uzsāk uzņēmums, kas uzpērk lietotus mobilos telefonus pa pastu

Latvijā ir izveidots jauns uzņēmums, kas nodarbojas ar mobilo telefonu uzpirkšanu ar pasta starpniecību. Ikvienam Latvijas iedzīvotājam, neatkarīgi no viņa dzīvesvietas, ir iespēja pārdot savu veco mobilo telefonu par vienotu cenu uzņēmumam Mobipaka.lv. Šobrīd tas ir ērtākais un izdevīgākais veids Latvijā, kā iespējams realizēt lietotus mobilos telefonus vai nodot pilnībā bojātus mobilos telefonus videi draudzīgai pārstrādei.

Šāda lietoto mobilo telefonu uzpirkšanas sistēma ir populāra ASV un vairākās Eiropas valstīs. Mobilo telefonu uzpirkšana notiek ar pasta starpniecību - klients pasūta speciālo mobilo telefonu sūtīšanas aploksni, ievieto tajā savu veco mobilo telefonu un nosūta to Mobipaka.lv; jau pēc vienas darba dienas nauda par pārdoto mobilo telefonu tiek ieskaitīta klienta kontā. Speciālo aploksni iespējams pasūtīt, zvanot uz bezmaksas tālruni 80005530, aizpildot pieteikumu uzņēmuma mājas lapā www.mobipaka.lv vai paņemt jebkurā no 582 Latvijas Pasta nodaļām visā Latvijā. "Statistikas dati liecina, ka daudzi Latvijas iedzīvotāji savus vecos mobilos telefonus nemaz nepārdod, jo to tirgus cena ir pārāk zema, lai tērētu laiku un naudu pircēja meklēšanai. Līdz ar to mobilais telefons, kas vairs netiek izmantots, glabājas mājās un tā vērtība katru dienu krītas", stāsta Edgars Bilinskis, Mobipaka.lv vadītājs, „šeit parādās mūsu projekta priekšrocības - mobilo telefonu iespējams pārdot jebkurā brīdī bez jebkāda riska vai papildu izmaksām, jo Mobipaka.lv sedz gan sūtījuma apdrošināšanas, gan pasta izdevumus".

Lai klients zinātu, kādu cenu par savu mobilo telefonu viņš saņems, uzņēmuma mājaslapā ir publicēta informācija par katra mobilā telefona modeļa cenu atkarībā no tā tehniskā stāvokļa. Visi saņemtie mobilie telefoni tiks rūpīgi pārbaudīti un nepieciešamības gadījumā laboti, lai pēc tam tos realizētu. Savukārt mobilie telefoni, kuri ir neatgriezeniski bojāti, tiks nodoti Latvijas Zaļajam punktam, kas rūpējas par mobilo telefonu utilizāciju videi draudzīgā veidā.

Lietotāju raksti